Buralardaysan, dönersen bul beni...

görsel
yeni bir rumuzla sözlükte fikri takipte olduğu düşünülmektedir.
kendisi sildi arkadaşlar, çokta şaapmayın.
balon patladı. evet.
bana da evlenmelik kız bulan sözlük ablası.
Ramazanda attığı giflere bozduğu oruçların günahını kendisine yüklediğim yazardır. Şimdi ilim irfan saaabı olmuş hanım hanımcık kız olmuş diyolla, aklıma akp öncesi ve sonrası milletvekili hanımlarını getirdi.
haşlama bir bi yazar. evet..

simo hayha imzası: https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
görsel
Limon kabuğuuydu da kabuuu mu oldu bu iki nick aynı kişiye aitse sevişilecekler listesinde başı çeken yazardır.

Edit: bunun da ne yalakası varmış aahaha. Başı çeker dedim diye mi üzüldünüz?
bu da mı hukukçu lan. veronicacığım da öyleydi sanırım.

avukattan geçilmiyor ortalık be.
Ekşi sözlüğe yapılmış bir gönderme sayarım.
Hukukçu yazar.
Bilgi içerikli entryleri ile sözlüğü coştururken inadı ile bizleri şaşırtmış linç edilesi bir yazar ahshsj.

Fazlaca iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Yazmalarının devamını dilerim. Her an bir şrfsz lincine uğrayabilir, bu konuda da dikkatli olmasını öneririm.

inadın kurusun zalım kız.
görsel

Ortadakine yoğunlaşsın ortadakine, para bunda çünkü.
bilgi paylaşımını önemseyen bir yazar gibi geldi bana.
bilgilendirme konusunda gayet aktif olan sevilen bir yazar tanesi.
gribe iyi gelir. düzenli yalamak lazım
iyi bir kabıktır. çaya, çorbaya şart. sözlüğe de.
girdiği bilgi içerikli entrylerle göz dolduran yazar. hukuki kavram ve müesseseleri tanımlamak suretiyle sözlüğün aslına hizmet etmekte olan bu arkadaşımı kutluyorum.
şaka maka beni çok cezbetmeye başlayan bayan yazar.
Psikoloji okuyan bir yazar. Bize ders anlatıp duruyor amk.
elin at hırsızıyla bir tutulmak hoşuma gitmese de; kabul ediyorum, deveci'den daha abazanım.

bu sebeple yürüdüğüm bayan yazar.
ne yaptığını gerçekten çok merak ediyorum anacığım. senin gibi hoş, yani donanımlı bir kız neden buralarda bu kadar vakit öldürür. dışarı çıkıp elini sallasan ellisi köpeğin olur.

tarzını beğendiğim farklı insan, herkes gibi düşünmüyor. zeki olabilir. güzeldir inşallah yoksa çok yazık olur bu beyne.
itici değil ama entrylerini okurken samimiyetsizlik fışkırıyor adeta yüzüme yüzüme. samimiyetsizliği sevdiğim için de hoşuma gidiyor ve beğeniyorum; Fakat pek zeki olmasa gerek. öyle bir yazar işte. haxball atak mı kız?
sevilen yazarlardan
eksik olmaması dilegiyle.