1. 1.
    kendini hayır işlerine adamış dördüncü nesil yazardır. kampanya taraftarıdır. ışık hüzmesi olan nickini uzun süre hafif kiriş olarak okumamı tebessümle karşılamıştır. * *
    3 ... antuza
  2. 2.
    http://onlardaokusun.blogspot.com/ sayfasında detaylarını bulacağınız yardım kampanyası ile gönlümü kazanmış canım arkadaşım. *
    ... selc
  3. 3.
    hayır işlerine kendisini gönülden veren, hayırsever dördüncü nesil yazar, çılgın okur.
    1 ... kirraboo
  4. 4.
    uzak görünen kutupların aslın da ne kadar yakın olabilceğini bana gösteren,her geçen gün perçinlendiğim,birgün kaybetmekten hep çok korktuğum,her daim yanımda olduğunu bilmekten mutluluk duyduğum,sıcak,sevimli,yaramaz,tembel:)can dost.haa bi de bu aralar kendini hayır işlerine adamış olmasıyla nam salmış sozluk okuru tabi:)
    ... pennyroyaltea
  5. 5.
    4. nesil fizikci, hayirsever afet-i devran.
    2 ... iktidarsiz tecavuzcu
  6. 6.
    "nerde kaldın" demek istediğim iyilik perisi. *
    ... arpaci kumrusu
  7. 7.
    halk arasında foton denilen parçacık,sözlükte ise iyi bir yazar
    1 ... d@nte
  8. 8.
    kitap kampanyasıyla görev insanı olduğunu gösteren, muhabbetine doyum olmayan şeker kız.

laytım bimim
    ... cernonil
  9. 9.
    kayitlı okurların vaz geçilmezinden, kimileri tarafından özlenen * * yenice bir kardeş sahibi olmuş muhteşem insan,
    (bkz: allah bağışlasın)
    (bkz: allah analı babalı büyütsün)
    ... nvrs
  10. 10.
    kayıtlıokur.info dan tanışılan muhabbet kişilik. biraz geç olsa da aramıza katılması iyi olmuş. * *
    ... cultureshock