bugün

Götüm kadar ekranda çamur gibi görüntüyü ne yapayım amk. Tamam digiturk e domalıyoruz ama sor bi neden? Beşiktaş sevdasından...
sopcast ve acestream seven eneyailerdir.
Amele gibi donan ekranda maç izlemeyle bir yandan reklamları kaldırmayla uğraşıp kendimi salak saçma şeylerle yoracağıma lig tv'ye para vermek her zaman daha makuldür.
çarpışan arabaya binmek için para veren enayiler ile yarışırlar. aslında verdiği paranın karşılığını keyif olarak alabiliyorlarsa ikisi de enayi değildir.
ülkede futbol oynandığını sanan enayilerdir. futbol 3 temmuz 2011 den sonra tamamen bitti. azis ve azis gibiler gidene kadar, para bu işin içinden çıkana kadar da futbol olmayacaktır bu ülkede.

not: fenerliyim.
Tuttuğun takımın maçını izlemek için 45 TL veriyosun sonra telefondaki karı şunu da koyalım bunu da koyalım diyo sonra diyosun ki lan zaten 45 veriyoz 10 daha verim hepsini izliim, alıyosun izliyorsun sonrada 10 lira 10 liradır yılda 120 lira yapar banane Erciyes ten idmanyurdundan diyosun karı da diyoki taahhüt maahhüt hede hödö
Anlican sana katılıyorum taahhütün bitmesini bekliyorum.
Enayi kelimesinide taahhütüm olmamasına rağmen izlemeye devam edersem kabul ederim.
Bence en büyük sorun faul meselesi fauller çok basit çalınıyo bunda hem hakemler hemde futbolcular suçlu topa Koşarak gelen adamla top arasına gir adam sana değdiğinde kendini yere at hoop faul hele bi de şu sprey işi çıktı hakem traş köpüğünü sıkacam adımlayacam diyene kadar ben büyük tuvaletimi yapıp geliyorum.
Sorumlusu bi sikimden anlamayan ve türk futbolunu yerin dibine sokan yönetici ekibi ve oyuncu kadrolarıdır.
Milli takımın hali ortada. Bu kadroda oynayanların çoğununda yine bu memleketin alt yapisindan yetiştiği de malum.lg tv ye para verenlerin ne suçu var kardeşim.aslında türk futbolunu bu hale getirenleri sikme hakkını en çok senin bu enayi dediğin adamlar hak ediyo.
Sayılarına rağmen Lig TV'yi kâr ettiremeyen enayilerdir. Digiturk'e sağladıkları aşırı güven ve sömürülme potansiyeli sebebiyle Türk futbolunda dönen paraların şişmesine* neden oldukları gibi, birkaç yıl sonra da şişen balonun patlamasında önemli rol oynayacaklardır.
yasadışı yollardan maçları izlemeyi bilmeyen enayilerdir.
Sike surecinden sonra hala turk futbolundan medet uman enayilerdir.

Sen tepkini ortaya koymazsan daha cok sike davalari karaktersiz futbolcu ve hakemler gorursun...