1. 1.
    velvet revolver'ın internete düştüğü söylenen, ancak henüz playlistime düşmemiş albümü. ilk single she builds quick machines. heyecanla dinlemeyi bekliyoruz.
    ... avedis
  2. 2.
    dün 4 saatlik peygamber sabrı isteyen bir download sürecinden sonra playlistime düşmüş olan albüm.

albüm 13 şarkıdan oluşuyor.

let it roll
    she mine
    get out the door
    she builds quick machines
    the last fight
    pills, demons & etc.
    american man
    mary mary
    just sixteen
    can't get it out of my head
    for a brother
    spay
    gravedancer

genel olarak şahsi görüşüm contraband'e göre fazlasıyla farklı olduğu. karşılaştırma yapmak anlamsız ancak çok güzel bir albüm olmuş. sanki stone temple pilots a biraz daha yaklaşmış sound. yine gaz şarkılar var ancak contraband'in agresif soundu bu albümde biraz daha sakinleşmiş. her tad var gibi.

let it roll gayet hızlı ve punk hissi veriyor bazen. albüm açılışı için gayet iyi.

she mine orta hızda ve akıllıca bestelenmiş bir şarkı. beğendim.

get out the door albümdeki favori şarkım oldu hemen. ilk dinleyişte ısındım. tam puan!

she builds quick machines neden ilk single olarak çıktı bu albümden anlamak mümkün değil. yine de iyi. ilgili başlıkta yorumlamıştık bu şarkıyı.

the last fight albümün nispeten yavaş şarkılarından. ilk albümde bu tarz bir şarkı olmadığından yaknılıyordu. tam isabet olmuş.

pills demons & etc da çok başarılı. özellikle sondaki sololara hayran kaldım. slash'in ellerinden öpüyorum.

şarkıların şimdilik yarısını yorumlamış oldum. velvet revolver yine en yukarda olmayı hak edecek bir albüm yapmış.

her rock müzik seven kişinin bir kere dinlemesinin faydalı olacağını düşünüyorum.
    ... avedis
  3. 3.
    ilk haftasında 93.000 kopya satmış. contraband ise ilk haftasında 256.000 satmıştı. Albüme alınmayan bazı parçalar, albümdeki çoğu şarkıdan daha güzel.Gas & A Dollar Laugh, Messages, ı örnek olarak verebiliriz.

http://www.bbc.co.uk/radio1/chart/rockalbums.shtml

not; bon jovi'nin yeni albümü 20 yıllık gnr albümünün altınada kalmış. Axl'ında dediği gibi bon jovi can suck my dick.
    1 ... slasher
  4. 4.
    isp. özgürlük.
    ... miel
  5. 5.
    arjantin'i oluşturan 24 eyaletten biri olan Chaco'da bir departman.

eyaletin diğer departmanları için:

(bkz: Chaco/#8181075)
    ... pipishik
  6. 6.
    belize kıyı ülkesinin, corozal bölgesinde bir yerleşim birimi.

bölgenin tam yeri: http://tinyurl.com/2voasod

bölgenin diğer yerleşim bölgeleri için:

(bkz: corozal/#8335050)
    ... pipishik
  7. 7.
    venezuela'nın eyaleti olan anzoategui'de bir şehir (Municipio).

eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: anzoategui/#8668066)

- tageo
    - instituto nacional de estadistica
    ... pipishik
  8. 8.
    venezuela'nın eyaleti olan tachira'da bir şehir (Municipio).

eyaletin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: tachira/#8668213)

- tageo
    - instituto nacional de estadistica
    ... pipishik
  9. 9.
    13 dakikada 4 gol atabilen paraguay takımıdır.
    ... mayom neyim yok benim