bugün

bataryalı projektör çıkaran marka;

http://www.webtekno.com/l...onunu-tanitti-h19575.html
televizyonları ve telefonları kaliteli olan firmadır. kliması da vardır dexter'dan gördüğümüz kadarıyla. güney kore'den böyle dünya markaları çıkıp da bizden çıkmayınca insan üzülüyor resmen. samsung ile bir rekabetleri de var mıdır çok merak ediyorum.
Kanımca en iyi telefon markasıdır. Steve jobs kusura bakma ne derler dost acı söyler demi. Evdeki Tüm beyaz eşyaların ve tüm elektronik aletlerimi ondan aldığım harika marka. Hiçbiri sorun çıkarmadı 10 senedir kullanırım çamaşır bulaşık makinesi tv telefon falan. Kısacası telefon bağımlısı yapan tasarımlarıyla kendine daha da çok bağlayan telefonların Audi' sidir.
lg ye bootloop için toplu dava açanlara 425 dolar verilecekmiş veya yeni alacakları lg telefonlarda 700 dolar indirim yapılacakmış. ben de bootloop mağdurları kervanına katıldım. dava süreci hakkında bilgisi olanlar aydınlatsın.

edit : ülkemizde de böyle bir organizasyon var ise yazın beni de en başa. elimde bir sürü servis kağıtları var.
kaliteli ürünler üreten fakat telefonlarının çoğunda kronik sorunlar çıkan firma. servisleri zaten Allah'a emanet iş yapıyorlar.
telefonlarından uzak durulması gereken, servislerinin müşteri ile daşşak geçtiği marka.

2 gün evvel tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım.
(bkz: life s good)
Beyaz eşya da üreten bir marka. Çamaşır makinelerindeki motoru çok sessiz çalışıyormuş ve 10 yıl garantisi varmış. Aldık bakalım kullanınca tekrar yazarım.
Telefon olarak hep mesafeli yaklastigim markaydi ama once led tv aldim memnun kalinca da telefonunu aldim. iyi ki de almisim. Tv kumandasini telefon uzerinden yapmak insani uzay yolunda hussettiriyor. Enerji kalkanlarini indir.falan diyesiniz geliyor o derece keyifli.
Pişmanlıktır evet.

Ben burada döne döne lg telefon almayın diye götümü yırmıştım ama dinlememişler.
Led televizyon'da çığır açan marka.
G3 modelinin çok çabuk yıprandığını düşündüğüm telefon. Adam alıyor iki ay olmuş dış kabın anası ağlamış. Lakin kamerası iyi telefondur.
"lucky-goldstar"'ın kısaltması olan, güney kore'li elektronik şirketi.
Kim ki bu'nun fatihine sorulup alınması gereken telefon.
akıllı telefon, televizyon, çamaşır makinası, buzdolabı ve monitör konusunda aşmış markadır.
genelde ince, zarif ve minimalist şeyler üretirler. ürünlerinin fiyatları uygundur, dizayn ve özellik olarak sınıfının en iyisidir.