bugün

erkeklerden ne anladım ki anasını satayım en güzeli lezzo olup keyfime bakarım demiş ama doğru mu yapmış bilinmez kızdır.
Erkek milleti olarak bezdirdiğimiz kızdır.
dogru bir karar vermistir. zira kadin vucudu vazgecilmezligin bag bozumudur.
Bir tur ozentidir sanirim. Lezbiyen olmaya karar verilmez arkadaslar. Once buna aciklik getirelim. Dogustandir. Arastirmanizi yapin.
bir tecavüz travması yaşamış olabilir. hipnoz yöntemiyle beyne girilip araştırılmalı.
yanlış yapan kızdır kanımca, yeni bir kapı açarken diğerini kapatmamalıdır. bence biseksüel olsun en temizi, önüne kim gelirse artık *
(bkz: açgözlülük)
olmayan kızdır. homoseksüellik 'ay canım sıkıldı biraz da kendi cinsimle takılayım' durumu değildir. nasıl ki heteroseksüeller bilinç dışı güdüsel olarak karşı cinse yöneliyorsa, eş cinsel bireyde kurgulamadan kendi cinsine yönelir. ayrıca salt seks bilmem ne falan değil duygu olayıdır. istemek, sevmek, arzulamak hepsi bir bütün. bu öyle duruma ve kafaya göre değişecek bir şey olsaydı, bir tercih olsaydı kimse toplumdan dışlanmaya, aile tarafından red edilmeye hatta bazen maalesef şiddete maruz kalmaya rağmen bunu seçmezdi. az biraz akıllı olsanız yorum yaparken, öğrenseniz işin aslını ama nerede.
la olum bu lezbiyenler size netti.

yok doğuştanmış, sonradan seçilmezmiş bilmem ne açıp bakacakmışız bide .

bi kere sözlük la burası. açıp tanım bakın azcık.

kısaca sizin bahsettiğiniz lezbiyenlikten çok transseksüelliktir. ki bu durum bile doğuştan çift organlılık vs dışında sonradan ruhsal duruma göre de tercih edilebilir.

lezbiyenlik başka bir kadına fiziksel ve/veya duygusal çekim hisseden kadındır.

yani gençler, lezbiyenlik fiziksel ve duygusal bir aktivite olduğu için sonradan değişmesi normaldir ( çocukluk ve gençlik dönemindeki bazı olayların etkisi de vardır) ama tercihtir.

tıpkı her 2 cinse de ilgi duyan biseksüeller gibi sonradan yapılmış tercihtir ve nedeni kimseyi ilgindirmez.

tanımlamanın anasını ağlattırdınız bana gece gece.
Bu gecelik benimdir. Kızı intahardan bile döndürüp hayata bağladım, heyt be! Hadi yürü bana kanepem boş... Tarzımsın tarzım. (bkz: beyazgecelerdekinastenka) üzmeyin bu kızı. Akrep o, sokar valla. Ben sadettin teksoy, sokarım!
Velev ki ibneyiz, dönmeyiz! Sloganlarıyla lgbt yürüyüşlerine katılıp en önde rengarenk bayrak sallaması gereken hanım kızımızdır.
erkekleri üzen ve şanslarını azaltan kızdır. Zaten zor kız buluyoruz. Hem kendisinden hem de sevgili bularak 1 adet kızı daha ulaşılmaz kılacak. Yapmayın, etmeyin.
Benim bir arkadaşım var kendisi tam 3 kere aldatıldı ve en son Kızlardan hoşlanmaya başladı ben önce korktum sonra kendisine eşcinsel birini bulmuş ve çok mutluydu eğer benim arkadaşım mutlu olacaksa ben buna karşı gelemem.
rastlanamayacak kızdır. lezbiyenlik '' hadi gidip bir kadından hoşlanayım, onunla sevişeyim '' diye kalkışılacak bir tercih değildir. kadının zaten erkeklere değil hemcinslerine ilgi duyduğu, erkekler ile romantik ve fiziksel yakınlaşma yaşamak istemediğini gösterir. eğer kadınsanız gidip bir kadınla öpüşmek sizi lezbiyen yapmaz. sadece değişik bir tecrübe yaşamış olursunuz, o kadar.
Eğer türkse yapancı dizilerde bile eğlence malzemesi olan kızdır. Türk lezbiyenlerin istenmeyen koltukaltı bacak kol vb. Tüyleri ile uğraşmak istememelerinin lezbiyen olmalarında payları büyüktür.
her kadının sonu bu. erkeklerden saçmasapan muameleler göre göre sikerler ne çekicem ya kızkıza takılırım mis gibi felsefesini benimsemeye başlıyorsun.
erkeklerden göremediği ilgiyi sevgiyi kız arkadaslarında bulan kızların hazin sonu.
aslında hak veriyorum bu kızlara. kadınlar varken erkeklere ilgi duymak bir erkek olarak bana saçma geliyor.
Erkeklerden umduğu ilgiyi alamıyınca kızlara yönelmiştir.
Lezbiyen olsa super gay olsa igrenc. Hepiniz iki yuzlusunuz gercegi.
biseksüel olmak varken yanlış bir karardır. kız için tabi. sonuçta bizim potansiyelden eksiliyor lezbiyen olan her kız. elimizde tutalım onları lütfen.
an itibariyle benimdir.