bugün

2 parca ile bir donem hayat damari sikip sonra sessizlige gomulen grup. Zaten turk rock muzigi bitme noktasindayken keske bir album daha yapsalar.
Amsalak amsalak oluşum. Evet.
Leyla The Band, Mart 2013'te Leyla ile Mecnun'un resmî sosyal ağ hesaplarından kurulduğu duyurulan müzik grubu. Vokalisti dizinin başrol oyuncusu Ali Atay olan grubun diğer üyeleri davulda yönetmen Onur Ünlü, bas gitarda Serkan Keskin, klavyede Osman Sonant, gitarda Fırat ikisivri, perküsyonda Sarp Aydınoğlu ve klarnette Sarper Aksoy'dur. Grup ilk parçaları ve video klipleri olan "Yokluğunda"yı Leyla ile Mecnun içerisinde ve YouTube üzerinden yayınlamıştır. Bu şarkı YouTube'da 100 milyondan fazla tıklanmış ve 2013 yılında Türkiye'de en çok izlenilen video klipler arasına girmiştir. Grup ikinci şarkısı olan "Aşk Bitti" ile de hayran kitlesini arttırmıştır. 3. klip ise "Zaman" adlı şarkıya çekilmiştir.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Leyla_The_Band
bursa hayal kahvesinde geldikleri andan itibaren yok yengeç ayağının ön kısmı az pişmiş, yok buz antartikadan getirtilmemiş gibi triplere maruz bırakılınca çalışan kardeşlerimiz konseri terketme kararı aldım ki leyla ile mecnun u severek izlememe rağmen geldikleri ilk andan itibaren burun kalkıklıklarını çözemedim. oysa bu adam bodrum sokaklarında müzisyenlerle sabah ın 5 inde sarkı soylemiyor muydu?
bu aralar birlikte görmediğimiz oyuncuların da oluşturduğu (bkz: band).
berbat bir grup berbat.

Tanım : Midemi bulandıran arabesk ağlak şarkılara sahip barzoların bayıldığı leş grup.
bir kaç şarkı daha çıkarsalar keşke.

ali atay solo şarkılar paylaşıyor arada ama hepsini bir arada görmemiz lazım.

çünkü (bkz: biz de özledik)
Güzel şeyler gelir, ve giderler.

Farklı dalları sanat parantezinde toplayıp giden grup.
Türkiye tarihinin en iyi gruplarından biriydi.
Enfes şarkıları vardı, yaptıklarına bakınca yapacaklarını deli gibi merak ediyordum ama birden bire bıraktılar. Büyük kayıp.
kısaca (bkz: ltb)
Gitme kaybedince daha çok seveceksin..

Sevmiş midir harbi. Yoksa hiç sevilmemişliğimle ölür müyüm.
O iyi insanlar
o güzel atlara
binip çekip
gittiler.
Demirin tuncuna,
insanın piçine
kaldık.
adamlar bir dizi ile güldürdü, ağlattı. yetmedi müzik grubu kurdular. kapatanın... neyse ağzımı bozmak istemiyorum.
yeni şarkılar beklediğim grup. özledik be hepsini yan yana görmeyi.
Albüm çıkarmaları gereken sevilen grup. Parçalarının hepsini çok severim ama "şimdi gitmek vakti" ve "aşk bitti" parçalarının yeri ayrıdır. "Of" ve "yokluğunda" parçalarını da unutmamak gerek tabii.
duyduğum en kakafonik sesleri çıkartan oluşum. gerçekten yaptıkları şeyi müzik diye dinleyenlere bir de benim osuruğumu tavsiye ediyorum. farkı görmeden konuşmamalarını da rica ediyorum. özellikle o yer elması keltoş solistlerinden ve böğürtüyle karışık arabesk sesinden iğreniyorum. umarım azalarak değil bir anda bitmişlerdir.
ilk klibin çekildiği malum evimiz ve anneanne koltukları her zaman gözlerimde ışıldar. selam olsun.
Pop sözleri gitarla çalan topluluk.
Şişirilmiş olan nesnenin tanımı.
özlettiler.
güzel insanlar topluluğu.
https://www.youtube.com/watch?v=9qbH3v_xA44
bir albüm bile çıkarmadılar.

Çıkarsınlar alalım, olmadı l&m soundtrack çıkarsınlar ama nerede...

Hep mi dinleyici suçlu.
sözlükte takip etmediğin yazar kaldı mı diye sormak istediğim yazar. kaldı mı?
(bkz: overrated)
sen müzik yapma dediğim grup. efsane şarkıları kart sesle okuyup sanata saygısızlık eden grup. (bkz: eksik bir şey)
Son yapmış grup.
güncel Önemli Başlıklar