bugün

evet efendim.

sözlüğümüzün pek asil liseli, antu forum yazarı lefter bartu de souza'nın moderasyon tarafından dokunulmazlık sahibi olmasıdır. çünkü adam hakkında en ufak olumlu-olumsuz entry anında uçurulmakta, adamın sırf futbol ve hatta galatasaray ile ilgili provoke edici entariler girmesine göz yumulmakta ve kendisi moderasyona şikayet edildiğinde bir işlem yapılmaması bunun en açık delilidir.
osmanlı torunu olduğunun kanıtlanması sonucu elde ettiği dokunulmazlıktır.
yok arkadaşım bu antudan fırlamış trollcan ne yazarsa yazsın bir şey olmuyor.
--spoiler--
-entrylerde herhangi bir kişi veya kuruma hakaret etmek. kısacası hakaret etmek.
--spoiler--
biz yapsak göte girer. peki o yapsa?
evet gelelim uzun zamandır gelişmekte olan ve sonunda benimde patladığım konu.
moderasyon da bulunan arkadaşlar sizlere soruyorum nedir bu?
bu adamı gammazladık işlem yapmadınız. bir derdim var dan şikayet ettik işlem yapmadınız.
ne yapalım noter kanallı protestomu gönderelim?
adam provokatör sadece galatasaray başlıklarına insanları provoke eden yazılar yazıyor.
bu mu sizin özgürlükçü ve adaletli moderasyon anlayışınız.
eğer bu ise bende fenerbahçe başlıklarında provokasyon yapayım bende çaylak olmayayım ya da hakkımda işlem yapılmasın.
sadece bir entry de gerizekalı dediğim için 15 gün çaylak verdiğinizi unutmayınız.
inşallah gereğini yaparsınız da noter kanallı ihtar çekmek zorunda kalmayız.
kanımca sebebi, bilindik bir yazarın fake hesabı olmasıdır.
bu dokunulmazlık sadece lefter için değil, fenerbahçe için geçerli
sözlükte galatasaray'ın götü diye bir başlık var. gammazlarıma rağmen inatla silmiyorlar. ben de inadına gittim fenerbahçe'nin anasının amı diye bir başlık açtım ve ilk entry olarak "bolca küfredilen fenerbahçenin, olmayan kişisinin, olmayan organı." diye. bu entrym de "forum chat tarzı" diye silindi.
ben bu saatten sonra bu adamın moderasyondan birinin fake hesabı olduğuna inanıyorum. ki son entrysini 2 hafta önce yazan moderatörler var.
moderayon'un yeni aldığı karar ile başlığı sol frame'e getirilmeyerek yeni bir dokunulmazlık daha verilmiştir kendisine.
hayırlı olsun diyoruz buradan liseli arkadaşımıza.
kendisi hakkında yazılan yazılar arık sol frame'de görünmemekte bu da onun dokunulmazlığını kanıtlamaktadır.