bugün

kısatılması lol olan ve sanırım dotaya benzeyen oyun.
evet dotaya benzeyen güzel oyun 2-3 snedir uynamaktayım gayet sağlam dünya üzerinde oynayanı da bi hayli var
Takım oyunu olduğu için takım ruhu gerekmekte, iyi bir strateji kurulduğunda baştan sona çok zevkli bir oyundur. Takımınızda tanımadık yeni oyuncular var ve karşı oyuncuları besliyorsa bilgisayar başından kalkıp 20. dakikada pes edebileceğiniz oyun.
3 gündür oynadıgım beni fena bağlayan süper bir oyun.
nort america, eu west, eu nordic & east ve brazil isimli 4 sunucu ile 100 e civarı şampiyonun bulunduğu bir mmorpg 3 boyutlu oyundur. dota benzeridir.
(bkz: league of legends)
lol çok güzel oyundur daha yeni kaydoldum ama gördüm ki oyun mühtiş ötesi.
Bir türlü kavrayamadığım , oynamayı beceremediğim oyun.üzgünüm.
leauge ne lan dedirtendir. doğru yazımı için;

güzel ama bağımlılık yapan lanet birşey.
harika bir oyun motoru var. ancak karakterler hız olarak biraz yavaş. yılda bir kere %80 cooldownı olan bir oyun modu çıkarıyolar. herşey daha hızlı ve daha katliamlı. bütün oyuncular bu oyuna giriyor. o yüzden bir hafta sonra kaldırıyorlar bu modu. zaten 1 nisanda çıkıyor hep. şaka gibi anlayacağınız.
yıl 2915 olsa da yanlış başlığı entarilemeye devam edecek yazarları göstermiştir. aranızda bunu sürekli yapan hıyarlar var takipteyim. hiç mi sorgulamadın bu artık veletlerin bile çılgıncasına oynadığı oyuna 14 entari girilmesini. ki düşün sözlük velet dolu!?

dota dan sonra neymiş ne değilmiş diye bu gece başlayacağım oyun olacaktır. nordic-eu east de oynayayım diyorum, açıkçası ping ve türkler nerede daha azsa orada oynamak istiyorum da tecrübeli arkadaşlar bir ses etsin hele, sıfırdan başlıyorum yardımlarınızı bekliyorum. sıfırdan derken 10-12 yıldır dota oynuyordum.
eve gidicem ve deli gibi oynayacağım ehehe.
o yalnız yanlış olmuş bak
(bkz: league of legends) .
Şimdi size tavsiyem oyun hakkında (dereceli oynayanlar için ) eğer birlikte oynayacağınız bir arkadaşınız yoksa kesinlikle başlamayın . Siz ne kadar iyi oymarsanız oynayın takımınıza max yaşı 15 olan liseli Veletler gelir ve oyununuzu rezil eder. Ben tek oynarım diyorsanız batı sunucusuna geçin çünkü tr de suyu çıkmış olan bir oyun. Ben en iyisini yaptım oyunu sildim rahatladım