bugün

Bok gibi bir oyundur.
ergen oyunudur. arkadaşlarımın gazı ve ısrarıyla başlayıp kısa bir süre oynamıştım.

daha da oynamam.
beni, metin2 kadar asla sarmamıştır. bu oyunu nasıl bu kadar uzun süre oynayabiliyorlar şaşıyorum doğrusu.
2012'den beri oynuyorum , kaçıncı sezona denk geliyorsa artık. geçen seneye kadar hep tryhard falan oynardım , kaybedince kanser olurdum. ama şimdi hiç böyle bir takıntım yok. çünkü oyun umrumda olmayacak kadar gereksiz. buna verdiğim saatleri daha iyi değerlendirmeliydim. ama yine de canım sıkıldığında 2-3 el aram girer trollerim eğlenirim. (feedleyerek trollemiyorum bu arada emeğe yazık)

lolü sadece gülmek için oynuyorum ve olması gereken de bu bence. iyi kümede olma triplerine hiç gerek yok. altın kümedeyim ve yine de eğleniyorum. oynamak isteyen buyursun eklesin , iyi support oynarım. : Hi im Tolkien
edit : görsel görüş skoru bir destek oyuncusunda en az bu kadar olmalı.
kanser eden oyundur.

hani diyorlar ya sorunu kendinizde arayın hep takımı suçlamayın bu şekilde yükselirsiniz diye. yalan amk. en iyi oyunumu çıkartıyorum s alıyorum buna rağmen oyun kaybediyorum.

not : silver 5 tek/çift. eagle321. duo girecek varsa.
Eu west server’ında diamond 3 kümedeyken agrasif davranışlarımdan dolayı perma ban yediğim oyun. Bir masal daha sona erdi.
ergen oyunu. arkadaşların zoruyla indirmiştim. kısa bir süre oynayıp sildim.
Ergen oyunu.

Türkçe konuşmayı unutuyorlar oynarken amk, yok midmiş yok rage atmakmış yok smoke atmakmış. Manyak mısınız nesiniz amk.
Lol oynarken binlerce zorluk içinde ailesine bakmak zorunda kalan baba gibi hissediyorum. Ben salsam win alamıyoruz ve içim rahat etmiyor. Kazanmaya çalışsam bütün takımı taşımaya çalışıyorum oda olmuyor. Artık sadece 4-5 el aram atıp çıkıyorum gerisine gerek yok.
Elimde olsa 1 dakika bile oynamam ama elimde değil çok canım sıkılıyor.

T: online strateji oyunu.
az önce sildiğim oyundur. rahatladım amk. oynamayın ve oynatmayın.
az önce sildiğim oyundur. rahatladım amk. oynamayın ve oynatmayın.
kötü bir netle dia3 eloda oynadığım oyun. netimi biraz düzeltince chall eloya çıkarım umarım...
az önce birimiz hepimiz için modundayken kötü riven oynadığım için anneme küfür yediğim , veletlerin istilasına uğramış oyun. imha edilmelidir.
şükürler olsun bıraktım sonunda dediğim oyundur. bence bırakın.
lütfen bu oyunu acilen imha edin. kimsenin akıl ve ruh sağlığı için iyi değil. bir daha da oynamam.
genelde kücük yas kitlesi olan bir oyun.
amk miraç kandilinde küme düştüm lan, şirk koştum galiba da ne ara koştum onu hatırlamıyorum lan.
Bugün itibariyle 19. Seviye olduğum oyundur.
Yeni sezon sarmayinca bıraktığım oyun.
730 k kata oynamışlığım ve iyi ki bırakmışım dediğim oyundur.
Oynamışlığım olmayan oyundur.
150k miss fortunemin bulunduğu oyun.
Tümüyle her zerresinden nefret ettiğim, görünce tepemin attığı oyun, evde 3 arkadaşım oynuyor ikisi bağımlı, yetmiyor arkadaşları da geliyor lol gecesi yapıyorlar, ve küfürlerin bağırışların haddi hesabı yok!

Namus bu oyun onlar için, her şeyden önemli bu oyun bak yazarken bile sinirleniyorum, hele bir arkadaşım cidden ağır bağımlı geçen gün tuvalet molası dışında 13 saat başından kalkmadı.

Bu arada ben oyuncu adamım ha, çocukluğumdan beri oyun oynarım ama bu manyaklık, çılgınlık!

Sonuç olarak herkesin kendi hayatı, banane. Beni fiilen rahatsıt etmedikleri sürece ancak içimden buğz ederim.
Hiç oynamadım oynamam da.