bugün

hem o kadar dalga geçilmesine rağmen ürünleri çok da kötü değildir, giyilebilir. o yüzden utanmam hiç de.
Egoist manyağın tekinin duygusudur. Fakir olmak suç mu lan!
poşet lan poşet at kafası neyinden utanıyorsun. seni fişleyecekler mi yolda çevirip dövecekler mi fakir diye.

adam olun lan.
benimdir o.
defacto taşımaktan iyidir.
o nasıl bir ego patlamasıdır tanımlayamıyorum, olcay şahan bile daha iyiydi.
tee küçükken gözüme zara gibi gelirdi ey gidi! Ve ayrıca marka bağımlılarının uydurması isteyen istediğini giyer.
bir zamanlar ancak zengin ailelerin girebildiği mağazaların bit pazarına dönüşmesiyle lastik olan markanın bugün utanılacak duruma gelmesidir.
bim poşeti taşımakta ki kadar karizma çizdirmez.
bim poşetini taşımak kadar utanç verici olamaz sanırım.
bir bim poşeti değildir gerçi bundan da utanmam niye utanayım ki?
iyice saçmaladınız sözlük. bu ülkede iki şey ayıp hırsızlık ve orospuluk. lcw poşeti taşımak değil.
bir us polo poşeti taşımak değildir. utanacak bir durum yok, hep bu sözlükteki elit zengin yazarlar yüzünden her marka ayaklara düştü gibi görünüyor, sanarsın bütün yazarlar gucci, armani, beymen falan takılıyor.
kimilerine göre bim poşeti utanç verici. bunların hepsi pazarlama.
iki torba kömür için ağa babalarını, iki oy için cahil seçmeni yalamak gibi utanç verici olduğunu düşünmüyorum.
insanlara giydikleri ile değer biçmekten vazgeçerseniz hiç kimse için hiçbir şey utanç kaynağı olmaz. sayenizde şu dünya ne kadar iğrenç bir yer haşine geldi farkında mısınız? lcw poşeti taşıyabilir ama senin annenin babanın verdiği para ile taşıdığın gucci den daha değerlidir.
Çok çirkin kıyafetleri olan bi mağazadan güzel poşet beklemek. Bilemedim şimdi.
enayidir. ben bim poşeti falan dinlemem rahat olun olum sikmişim insanların önyargısını. çokda sikimde hah.
ulan bim poşeti taşımaya utanmıyonda buna mı uyanıyon bre zındık.
elin lafı ile yaşamak , kendi gibi yaşayamamaktır.
sene 2004 falan olsa gerek, bırak lcw ile dalga geçmeyi, dükkanına bile giremezdik lan, o derece pahalıydı...

biz gider collezione dan alış veriş yapardık, leke den pantolon alırdık falan.... o maymunlu poşetleri o zaman da elimize alamıyorduk.....
var böyle bir şey.

'' aa lcw'dan mı giyiniyor bu :/ '' diye düşündürmemek için olsa gerek sanırım. bir tür aşağılık kompleksi. o poşeti taşımaya utanan insan zaranın paketini semaya doğru kaldırarak taşır. ahaha sanki nişane taşıyor pezevenk.
hahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahha bu basliklar niye bu kadar komik delirecem.
ergence bir davranış.
bu soğukta alemin götünde don yok. siz 39 liraya aldığınız pantolonun poşetinden utanıyorsunuz.
Yanlış hatırlamıyorsam yıllar önce üzerinde maymunvari bir şekil olan lcw poşeti bile zenginsin demekti.