1. 1.
  DIŞARDAN GELEN DARBELER SONUCU OLUŞAN KAN VE DOKU iLTiHAPLARININ DAĞITILMASINDA KULLANIlan jel ve merhem cesidi bulunan ilaç.
  2 ... oumar
 2. 2.
  bayer türkün ürettiği 40 gramlık tüplerde satılan pomad. kanamalarda ve açık yaralarda kullanılmamalıdır.
  1 ... juansebastianveron
 3. 3.
  heparionoid içeren bir antienflamatuar dır.
  ... ditty
 4. 4.
  küçükken kullanmak zorunda kaldığımda ismini "lasolin" diye telaffuz ettiğim bir çeşit merhem. ama sanki herkes lasolin der gibi geliyordu, lasonil ağızdan çıkmıyor sanki, hayır öyle değil mi? yanılıyor olamam, bence öyle.*
  ... eleanor rigby
 5. 5.
  kas ağrılarına iyi gelir. haricen uygulanır.
  ... rakimalboga
 6. 6.
  kolun, bacağın ters bir hareketle zorlanması, düşme ve çarpma sonucu meydana gelen kas zedelenmelerinde birebirdir. sihirli su gibi birşey, anında etki yapıyor.
  2 -1 ... aliceinchains
 7. 7.
  bugün iş yeri hekimine gittiğimde artık üretilmediğini öğrendiğim efsane jel. lasonil yerine reparil diye bi jel yazdı doktor bey. lasonil yerini tutmaz o bence. *
  1 ... elma perisi
 8. 8.
  spor ve sporcunun dostu olması açısından fıratpen'den bile üstündür.
  ... preston
 9. 9.
  asla ve asla açok yaraya sürülmez. sürüldüğü takdirde 100 kaplan gücünde koşturur, yeni doğmuş bebek gibi olan basınçla ağlatır, haykırtır. hele ki açık yaraya sürülmemesi gerektiği halde yanlışlıkla sürüldüyse durum daha da içler acısıdır. daha çok morlukları iyileştirmede, kas zedelenmelerinde ve kapalı yara tedavisinde kullanılır.
  **
  ... himetora
 10. 10.
  darbe sonucu oluşan morluğu dağıtmaya, ağrıyı geçirmeye yarar. jeldir.
  ... littlezeynep