bugün

en azından yeni anayasa tasarısını okmuş ve beğenmemiştir..
hiç okumadan evet diyen çomarlardan daha fazla beynini kullanıyordur..
türkçe bilirler (laikçi)
kandırılmazlar(foto/fetö şeysi)
dini yozlaştırmazlar(kuranlı başbakan)

ben bu listeyi uzatırım daha da ya sen ?
isteyen istediği kadar çirkefleşsin, gerçekten ülke nereye doğru gidiyor içindeki bu insan yapılanmasıyla bilmiyorum. Onların evet dediği kadar sizde Hayır diyorsunuz, taki evet diyene de dil uzatiyorsunuz, hayır diyenede, madem bu böyle neden evet diyen de Hayır diyende ağzında bi demokrasi lafını eksiltkitmiyor, anlamış değilim ve şunu fark ettim evet Hayır başlıklarına yazarların çoğunluğunun daha oy kullanma hakkı yok. O yüzden susun herkes kendi kararını ortaya koysun evet diyen de terörist değil Hayır diyende.
kafasının içerisinde beyin yerine jöle kıvamına gelmiş madde taşıyan angusların tespitidir. fino gene sevimli akıllıdır da çomar olmaya görsün insan hemde en boktan cinsinden çomar..

"inadına evet vereceğim" diyene ne anlatabilirsin ki ? ben geri zekalıyım diye bağırıyor resmen.. bir insan düşün ki birilerinin inadına gidip birilerine oy veriyor olsun. yanlış olduğunu biliyor ama sırf senin benim inadıma gidip oy veriyor kendi boktan geleceğinin yanında çoluk çocuğunun geleceğini de ateşe atmaktan çekinmiyor. sebep ? boktan bir inat. neyin inadı ? kendide bilmiyor birileri buna çomar demiş bu da inat etmiş gidip oy veriyor. ee peki sen bu şartlandırılmışlık ile çomar sıfatını hak etmiyor musun..
Şu akplilerin kendi huylarını başkasında tasvir etme huyları yok mu. .
bir kaç sene sonra aynı saçmalıkla kandırıldık diyip çıkacak karakter yoksunu olanlar, bir de geçmiş fino diyerek hakaret mi etmeye çalışıyor?

vah vah!
Neden evet diyorsun diye sorsam istikrar için diyecek olan bir yazarımsının başlığına entry girmek istemesem de ... girdim işte ne yapayım dayanamadım, affetmiyorum kendimi.
ülkenin tapusunu kendinde olduğunu iddia eden garip kötü kalpli bir kitle bu laikçiler. çirkefleşmeleri normal.

Yok referandum maddelerini okumuşlar da diğerleri cahil okumamışlar da. Git röportajları adam hayır diyor ama sebebi yok.

chp zihniyetinin ülkeye verdiği kalıcı zararın bütün artıkları temizlenmeli.
dinci finoların sürekli maadur olması gibi.
hiçbirşeyi sorgulamadan atılan kemiğe koşan çomarların anlayamayacağı davranış...

Koşun kuçu kuçular
her zaman, her seçim öncesi yaptıklarıdır.
Her zaman en çirkef taraf olmuşturlar zaten ama tabiki haklı sebeble zira bende bu kadar yenilsem ya susacaktım ya çirkefleşecektim.
lan biz her seçim zaten kaybetmeye alışığız. Umut edip baştan başlıyoruz. Asıl mesele siz bir kere kaybedince ne olacağı.
demokrasiyi sindirememiş, sırf "filanca filanca hayır diyor, onlara inat evet" diyen hazımsızların hezeyanıdır.
Başlığa bakınca çirkefleşen sensin sanki.
Hayir anlamadigim sey chpkk bu kadar hayır olacagindan eminse neden bu telaşlari.