bugün

gün geçmiyor ki bir bas ortulu vatandasa daha saldirmasin, sözde ağaç diye hukumet dusmanliklarini saga sola saldirarak desarj etmesinler... Bu memleketin kamburusunuz siz...

yıllar yılı islamiyetinin esaslarına, ezana, camiye, başı örtülüye, kur'an a saldırdınız.

28 şubat sürecinde onca yapılana rağmen kimse ayaklanmadı. zira bize yapılanın %1 i size yapılsa çıldırırdınız...

öncesinde alimlerimizi astınız, dilimizi tahrif ettiniz, camilerimizi depoya çevirip sattınız ama gün gelip devran dönüyor...

biz bize yapılanı size yapsaydık gezi parkında binlerce insan ölür, taksimde onca gazetecisinden akademisyenine bir sürü insan asılırdı...
Polisimize bu vandallarla mucadelede sabir ve joplarina, gazlarina kuvvet diliyorum. icap edince seve seve yardim da etmek istiyorum.
''polisimize bu vandallarla mucadelede sabir ve joplarina, gazlarina kuvvet diliyorum. icap edince seve seve yardim da etmek istiyorum.'' diyen insanların mısır polisine karşı tutumları karşısında fikirleri daha sabitleşen ve dinci denilen kesimin iki yüzlüğüğünü gördükten sonra fikirlerine daha çok bağlanan insanlardır.

o dört parmağıda mısır polisi sokuyor sizin gibilere.

bizde onlara seve seve yardım ederiz.

http://inciswf.com/9116incic4158691.swf
Laik olmadıklarının göstergesidir. böyle insanların farklı düşünce görüş ve ideolojiye tahammül ve saygısı yoktur.
"siktir lan yavşak, nerde nereye saldırılmış götünüzden tarih uydurmayın."

diye cevap vereceğim şeriatçı mal şakirt beyanı
"...diye yakındı insan yakan mürteci"
yahudi olduklarından medya ellerindedir.