bugün

doğal bir harekkettir... napalım bıçakla çatalla mı yiyelim ? görgüsüzlükle uzaktan yakından alakası yoktur...
doğru yoldasın dostum devam et demek istediğim insan. çatal bıçakla kim yer ki.
boşuna kendimizi kasıp modernlik yapmaya gerek yok,ataların gibi elle yiyeceksin lahmacunu hatta ayranı da pipetsiz içeceksin ki yemekten lezzet alasın.
ağzının tadını bilir o insan.
lahmacun; dürüm haline getirilip içine çeşitli sebzelerin konulmasıyla yenilir, böylesi daha güzeldir. o değil de bu ülkede ekmek arası tavuk döneri elleriyle yiyenler var !
'ne diyorsun ya köfte ekmeği bile elle yiyen insanlar varmış, inanamıyorum tir tir titriyorum şu andaa' diye devam ettirilebilecek gruplandırma.
"neresiyle yeseydi acep?" denicek söylem.
- lahmacum yiyodum bende alsana bi tane.
+ suşi çubuklarıyla yemek varken, tamamen banal (?)
--spoiler--
iddia ediyorum, birazdan buralar, "ya neyle yiyecağdık" "doğru yapan insan" "bkz ben" "ya nolacadı" gibi entarilerle dolacak
--spoiler--
büyük ayıp ediyordur. normalde ayaklarını kullanarak yemelidir. eller yürümek içindir. bir insan bu kadar mı görgüsüz, ahlaksız ve iğrenç olabilir?
Normalde götümüzle yediğimiz bir yiyecektir. Eliyle yiyen mi var?
hem lahmacun yiyor, hem acılı şalgam içiyor hem de ben modernim çatal bıçak kullanıyorum diyor. böyle de tezat bir insandır kendisi.

lahmacun varoş yemeğidir, ve varoşlar asla çatal bıçak kullanmaz...
(bkz: amlarına koyayım ben onların) terbiyesiz adam, elle lahmacun mu yenir...
'eskiden çatal vardı da biz mi kullanmadık a.q' cümlesini o anda yapıştıracak olan insandır
çatal bıçakla lahmacun yemenin tadı olmaz, eline alacaksın limonu sıkacaksın biraz da yeşillik koy üzerine yap dürümünü, afiyet olsun, bu demek oluyor ki lahmacunu eliyle yiyen doğru yapmıştır.
gayet normal insandır.
(bkz: siz istakozu nasıl yiyorsunuz)
pilavı çatal değilde kaşıkla yiyen insanın akrabası olabilir.

çok doğal bir olaydır.
Ağzının tadını bilerek , toplumdan çekinmeden içinden geldiği gibi yaşayan insandır .
biraz pul biber dökeceksin.
içine ezme yada salata.
kıvıv kıvır dürümünü yap.
al ellerine korkma sakın.
çatal kaşıkla olmaz.
alttanda ucunu biraz kıvıracaksın ki üstüne akmasın.
bir eldede bardak.
doğal, lezzetli ve yaşanılası.
lahmacunu hakkını vere vere yiyen insandır. gayet normaldır.
yurdum insanı...
bir de eliyle arasına maydanozları, domatesleri dizer, ekşi limonu şöyle bi gezgirir, kıvrım kıvrım kıvırır, yanında buz gibi ayranla mideye indirirse daha makbul bir davranış yapacak insandır.

sahi, oruçluydum lan ben.
'başka nereyle yenir ki?' sorusunu doğurur.

başka bi yerinle yiyebiliyorsan göster beğenirsem bende öyle yerim.
çatalla bıçakla mı yiyelim sorusu sorulması gereken durumdur. sırf hava olsun, cool görünsün diye bu şekilde yiyen insanlar dünyanın en boş insanları listesinde ilk 10'dalardır. lahmacun elle yenilir ve zevki de böyle çıkar.
lahmacunu nasıl yiyeceğini bilen insandır. ağzının tadını bilen, o an sadece o lahmacundan alacağı zevki düşünen insandır.
iyide neyle yiyecekti(?) o zaman sende çorbayı çatalla iç güzel kardeşim. biz sana birşey demeyiz. çünkü saçma sapan bir
şey var ortada.
bunu uyduran insancık, sen kesin çakma sosyetesin. aslında ölüp diriliyorsun o lahmacunu elinle yemek için, içine söylee soğanları tel tel koymak için yanıp tutuşuyorsun. anladım ben anladım ben seni kesin öylesin. ama seni eğitebiliriz. sen lahmacunun adını duyduğunda 'ayyyy lahmacun mu ıyyyyy, nasıl yiyorsunuz böyle şeyleri elinizleeeee' diyenlerdensin. tanıdım seni, kaç şimdi.

biz lahmacunu hatta içli köfteyi elimizle yemeği seviyoruz. ben lahmacunu elimle yerken, bana neden elimle yiyorum diye öyle bakma, seni o lahmacunu fırından aldıkları kürek varya, onunla kovalarım. *