bugün

lahmacunu dürüp, kolları sıvayıp, elle yemek yerine; çatalla yiyen kibarcıklar.
(bkz: popüler kültür)
(bkz: yaradana sığınmak)
nişantaşinda sık sık karşiniza çikabilen tiplerdir. asil komik olanı işim dolayısıyla bulunmak zorunda oldugum nişantaşinda gördüğüm çatal bıçakla adana dürüm yiyen kokonolardır.

edit:al işte yine benim dertli başima kaldı başlık.
Şarkıcı,türkücü,yeni yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün ayrıldığı biricik Badesi,Bade işçil hanımefendi bizzat çatal ve bıçakla yermişler.
makarna gibi çeşitli çatal ile yenilebilen yiyecekleri ise elle veya kaşıkla yemesi muhtemel kişidir.
lahmacundan anlamayan cahiller.
(bkz: turist)
üzerine ketçap mayonez sıkanı da mevcuttur.
(bkz: ben bunu gördüm)
elle yemenin tadına varamamış insanlardır.
usul bilmeyenlerdir. yıkanmayıp parfümle pis kokularını bastırıyorlardır allah bilir.
o la la...
Kibar hayvan.
yok ebenin amı ali sami dedirten şeylerden biri.
dövesim gelir.
hayatımda hiç karşılaşmadığım insanlardır. merak ediyorum o an ne düşünüyor acaba. kibar mı? temiz mi? nesin sen ne oldun ki böyle?
Toplum dışında tam aksi halde davranan, toplum içine girdiği zaman normal halinden ipuçları vermek istemeyen ikiyüzlü kibar feyzo.
pilavı elle yiyen insanlar kadar iticidir.
Findik lahmacunsa yiyebilir.
lahmucunu değil ama elimi yıkamaya üşendiğimden bazen bende olmayacak şeyleri çatalla yiyorum, yani bunu yapan kişi kibarlık budalası olmayabilir, üşengeç de olabilir.

diye açıklanabilecek başlık.
aslında ayağıyla yemesi gerekirken ne hikmetse çatal kullanarak yemeyi icat eden kişidir.
Oha denir . Lahmacun çatalla mı yenir ?
Bunlar Kibarlıktan kırılacak insanlardır..
Elimin yağlanmasından hoşlanmadığım için benimdir. Bu tercih meselesidir ve herkes istediği şekilde yiyebilir.