bugün

konu mankeni olan bayandır.

çok enteresandır.hiç bakılmaz mı kişinin biyografisine kimdir nedir neler yapmıştır siyasi görüşü nedir.saçmalamanın böylesi.

edit:saçma sapan akp'cilik oyunu oynayacağınıza şu yapılanın bir hata olduğunu kabullenin.cast ajansı bu kadını oynatırken muhafazakar bir partinin reklamında oynatılacak geçmişe sahip mi siyasi görüşü nedir bunları iyi değerlendirmeli.
müftünün karısı gibi iğrenç karakter olmayan türbanlıdır. ulan allah size akıl fikir versin; bir reklam filmi üzerinden bir halt yemeye kalkıyorsunuz ama zekanız dizilerdeki karakterleri gerçek sanan büyükanne kıvamında. ,
hele hele ki gezi olaylarında müftünün karısı gibi bir iğrençliği ve kepazeliği gerçekleştirmiş birileri olarak yaptığınız işe bakın.

https://www.youtube.com/watch?v=MSy4obpcRhc
reklamda oynayan her sakallıyı dedesi sananları ortaya çıkaran ayrıntı.

dostum kadın ajansa kayıtlı biri. seçiliyor hangi rol verilirse oynuyor. hayır bu zihniyet erol taş'ı da sokakta taşlayan adamlardı işte.

yemin ediyorum gram akıl yok lan sizde.
lafa değil icraata bakan bir öküz tarafından da hakkında başlık açılmış türbanlıdır.
sorulması gereken 2 tane soru vardır;

1. madem yurt dısında tıp okuyacak kadar paran vardı bu kadar ajitasyonu yer miyiz ?
2. yarın bir gün ben erkek hastayı muayene etmem diye çeker gidersen o canın hesabını kim verecektir.

edit: kurgu olduğu bilinmekte olup realistik noktalara dikkat çekmek için entry oluşturulmuştur.