lady gaga'yı çirkin bulan erkektir. pekte bir şey söylemeye gerek yok aslında; güzellikte bir nevi görecelidir.

-ama kadın taştır o ayrı.

(bkz: yirim)
benim gibilerden oluşan erkek topluluğudur. kadın oldukça da çirkindir.

güzel biriler için (bkz: Alicia Witt) & (bkz: Simone Simons) & (bkz: Emily Blunt)
kadından anlayan erkektir. o burun ne lan. allah yaratmış diyemiycem estetikli hali de kötü çünkü.
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
ünlü olup, tv'de iki defa g*t salladı diye, her kadına "güzel" demeyen ve bir kadın'da ne görmek istediğini bilen erkektir.
(bkz: lady gaga yı tanımayan erkek)
lady gaga nın bacakalrından göğüslerinden kafasını kaldırıp bi kere de suratına bakmış erkektir.
asıl mesele lady gaga'yı çirkin bulan erkek değildir. asıl mesele, lady gaga'yı güzel bulan erkektir.
cirkin, zevksiz ve biraz da geri zekali bulan erkektir.
benim. valla benim. bad romance şarkısında bir defa gözlerini açarak kameraya bakma girişiminde bulundu, ben o an neden bu kadar marjinal olduğunu anladım. maksat dikkati yüzünden başka yerlere çekmekmiş.
muhtemelen lady gaga'nın yüzünü görmemiştir bu kimse. zira kadın tencere kapağı kadar gözlük takıyor. bir de sürekli bir yerlere tırmanıyor, doğru düzgün poz verdiği yok. sesine bir şey demesin de, allah taş eder.
(bkz: aa bu benim lan)
görme kaybı yaşayan erkektir. ya da bir başkasına aşık erkektir gözleri başka birşey görmüyordur. ya da eğilimleri farklı yönlere kaymaya başlamıştır. ya da haklıdır biz görme kaybına uğramışızdır ya da lady gagaya aşık olup gözümüz başka birşey görmez olmuştur.
milyonlarca erkektir.

asıl sorulması gereken o kadını güzel bulan birinin olup olmadığıdır.
şehir efsanesi haline gelen gaga travesti mi değil mi sorusunun ipucu olan sorularında biridir. evet doğru yüz hatları çok erkeksidir.
kadından anlamayan erkektir.
normal erkektir. asıl o kadını güzel bulanlardan şüphe edilmelidir.
139,760,917 kez izlenip, youtube'un aklını başından almış bir klibin sahibesini çirkin bulan erkektir. sırf o burnu için adam bu kadına çirkin demez.

ayrıca kendisine çirkin diyeni de avuçlayabilir o pençeleriyle: http://img03.blogcu.com/i...urkey/lady_1255619788.jpg
lady gaga'nın güzel değil, stil sahibi bir kadın olduğunu anlamış erkektir.
erkek olduğu söyleniyor. ee bunu bile bile neden güzel bulsunlarki, tabii gay değillerse... *
haklıdır.
(bkz: adam haklı beyler)
çirkin değil tahta gibi bulan erkekte olabilir.
o da çok zayıf ki ebru şallı gibi.
aşık olunası zevk sahibi erkektir.
(bkz: bu yenir kiiii)
(bkz: yaşar gaga yı seksi bulan erkek)
görsel

bu güzelliği çirkin bulan erkektir.

(bkz: lady gaga/#6626872)