bugün

varis ve selülit problemleri yaşayacaktır. sağlıklı değildir.
giyinmenin asıl amacı yani doğal olan amacı korunmaktır.
lakin sosyal toplum bu amacı "örtünmek" ile değiştirdiğinden, daha az örtünmek isteyen cevval genç kızlar ilerki yaşlarında malesef sağlık problemleri yaşarlar.
bize ne denilecek durumdur. candır , üşütmesindir.
diğer kadınları dumur etmek ister. erkek kendine niyeyse pay çıkarır kız-da pek tın .
yaz günü giyenden pek farklı değildir.
bir erkek olarak ne karım, ne kızım olduğundan benlik bir durum yaratmayan ve istediği gibi giyinebilecek bayandır.

bu kadar basit konuları oturup fiskos yapar gibi gizliden bağırmak bir erkeğe yakışmaz.

bugün eteğe kafa yoran, yarın tangam nasıl cicişleeer tribine de girebilir. uzak durmak gerekir.

(bkz: gizli gay)
Yeni almıştır, bir heves giymiştir. Aynı zamanda da ateşi vardır, evet efendim ateşli kızlardır bunlar. Biz pantolonun altına kilotlu çoraplar taytlar giyerek hareket zorluğu çekerken o ise çekmiştir yazlık Penti sini bacağına, önümüzden hava ata ata yürümektedir.

Ne var yani ne var?

Ondan bizde de var, ama bokunu çıkartmıyoruz, afedersin.
"mevsim şartları hiç birşey, imaj herşey" demeye çalışan kızdır.
altına mini etek üzerinede 3-4 tane kazak giyen insandır. tam olarak amacı kestirilemesede, ateşi başına vuran tiplerden olduğu düşünülebilir.

(bkz: ateşini yolla bana)
soğukta insanların içini ısıtmaktır.
pıtısını yediğim kadın modelidir. mumuşuna kurban ..
(#13003432)
erkek arıyorum gelsin biri bana tecavüz etsindir tövbe tövbe...

ulan sen saçına neden jole sürüyorsan, neden dövme yaptırıyor ya da vücut çalışıyorsan o da aynı amaçla yapar işte bunu. sadece karşı cinsi etkilemek, dikkat çekmek ve daha popüler olabilmek.
asıl amacı bu soğuk kış günlerinde çadır kurdurtmaktır.
hele bi de bunların üzerine kıyameti giyinip de altına saadece eteğini giyen modelleri vardır ki gerçekten hiç anlaşılmazdır. altına odun atılması gereken kuzineli sobalar gibi görünürler ve ilgi çekmeleri mümkün değildir. lakin güzel giyinenleri de vardır. dikkati de çekerler, ilgiyide... onlara (bk:cehennem) de bile görsem bakarım arkadaş...
bence o kız fakir, acıyın ona. giyecek bir şeyi olmadığı için yazlıklarını giyiyordur. yardım dernekleri kurmalıyız.
- götüm dondu - eylemini gerçekleştirmek üzere yola çıkmış kızdır. başka ne olabilir ki. *
kış günü evden çıplak çıkmamış olmaktır.

o, mini etek giydi diye azanların asıl amacı sorgulanmalıdır.

edit: imla.
(bkz: kızların asıl amaçları)
farklılık yaratmaktır. işe de yarar, mesela şuan burada hakkında entry girilir.
(bkz: dikkat çekmek)
(bkz: amaç yöntemi meşrulaştırır)
ateşli kızım demek istiyordur belki de.
bu yanlış olsa, "kışlık etek" diye bir şey olmazdı.
asıl sorunsal bence şudur ki:

(bkz: şişmanların mini etek giymedeki asıl amacı)

göz var nizam var arkadaş ya! ne diye selülitlerini gösteriyorsun ki? unutma ki 70 milyon seni izliyor.
kış günü mini etek giyen kızın fantazisini kuran sözlük yazarının asıl amacıyla aynı amaçtır.