bugün

en sonunda izmirliler ayrı bir şehir devleti kurucak aq... bu kadar hakaret ve küçümsemeyi haketmiyorlar çünkü... bu kadar orospu çocukluğuna lüzum yok...
an itibari ile soluğu sözlükte başlık açarak almıştır.

tüh! yazık!
amca üzüldüm valla geçmiş olsun.
Canim , tipki annesi gibi tepkisi verir. Daha sonra rahatsız etmemek için kapıyı sessizce kapatır ve balkona biraz daha Sözcü gazetesi okumak için çıkar, çiğdemini çitlerken kendince "Çııııktııık açııık alıııınlaaa, 10 yıldaaaaaa her savaştaaan" marşını mırıldanır.
bu başlıkları açanları acaba izmirli felan mı sikti diye merak edilesi başlıktır.
çok geniş babadır. izmir'lide olabilir.
GELiP BURAYA BAŞLIK AÇMIŞTIR.

BU iZMiRLiLER NE KOYMUŞ ACISI ÇIKMIYOR HALA DEDiRTiR.
bir takım orospu çocuklarının hayalindeki babadır.
şeref yoksunu insanların bir birine iftira atması ne de acınası.

t: yok öyle bir dünya
ben nasıl oldum sorusuna cevap bulmuş gelip sözlükte paylaşma gereği duymuş kişi söylemidir.
ayni aydinlanmayi yaşamiş bir diğeri için
(bkz: kızını şeyh kucağında yakalayan konyalı baba)
hayırlı olsun kardeş kızın olmuş.
bu başlığı açan yahut izmirlilere böyle muhabbet yapanların tamamı olarak umarım kız çocuklarınız gerçekten çok çok ahlaksız olur ve başınıza iş açarlar, umarım cep telefonlarını kurcaladığınız zaman kör olaydım da bu resmi görmiyeydim diyeceğiniz resimler ile karşılaşırsınız, tabi bu örümcek beyinle mal zihniyetle çiftleşip üreyebileceğiniz bir eş sahibi olmayı başarırsanız.

not: izmir li değilim alakası bile yok.
Her baba gibi çocuğun kuşunu kızının da dilini kesmek ister.

Not:izmirli diye aferin kızım böyle devam et mi demesi gerekir.
çomarlar vs gavurlar.
Ver bi fırtta ben çekeyim demiştir. Aynı anda entry de girmiş. Yeteneği şaşırtmıştır.
Öyle bi şey olmaz da karısını kardeşi ve babasiyla yakalayan diyarbakırlı hewal çoktur.
Siz ahlakı hırsızdan öğrenmiş olduğunuzu unuttunuz heralde. Nedir bu izmirli ve chp secmeniyle derdiniz. Ufku geniş modern insan şerefsiz haysiyetsiz olacak diye bir kural kaide mi var aq örümcek kafalı mahlukati.
izmir'de gece kulübüne alınmamış kişi ağlamasıdır.