bugün

etekle göndermesi normaldir de asıl mesele etek boyunun ne kadar olduğudur.kız çocuklarının okula pantolonla gitmesine karsıyım ama etek boyununda ayak bilekleriyle orantılı olmasını savunuyorum.
kara çarşafla mı gönderecekti.
Benim bu. Hatta işi bir adım ileri taşıyıp hafta sonu biraderlerle biz de etek giyiyoruz.

Yiğidin malı meydandadır deyip mahrem yerlerimizi mürekkepe daldırıp imzasını bile atmışlığımız var,valla bak.
Yobazların bi tarafına dert girmiş durumdur ancak sizin gibi sapıklar böyle düşünürler.
okulun etrafında buradaki gibi tecavüzcü zihniyetindeki sapıkların olduğundan habersiz babadır. bu zihniyetteki iğrenç insanların toplumdan izole edilmesi gerekiyor artık.. çocuk üzerinden kürtaj yazan aşağılık ibneler hala nasıl bu sözlükte barınabiliyor anlamıyorum..

dua ette karşıma çıkma bir yerlerde yoksa "kürtaj"dan kürtaja koşturturum seni..
bu konuya olumsuz yazanların hepsinin anaları etek boylarını katlayarak okula gidiyorlardı, şu an birlikte oldukları kadınlarda aynanın karşısında çok değişik kışkırtıcı iç çamaşırları deniyorlar bu akılsızların kırıntısı kalmış akıllarını iyice götlerine sokmak için.
Kızını ahlaksızlığın beşiği olan karma eğitim sistemi uygulanan okula gönderdiği yetmiyormuş gibi bir de orasını burasını açıp gönderen dinsiz imansız Kafir babadır. Hatta baba değildir.
iran' da devrim muhafızlığına ne dersin?
normal etek yerine mini etekle gönderen avrupai çağdaş babadır.