bugün

durum, hanımı tarafından bilinmiyorsa sorun yoktur. lakin, biliniyorsa; göbek adı olmaktan öteye gidemeyecektir.
(bkz: babam)

annem bunu öğrendiğinde iş boşanmaya kadar gitmiş babamın savunması ise "yok ben abisinin adıyla uyumlu olsun diye şeyettiydim" şeklinde yetersiz ve gereksiz açıklama yapmıştır.
dövülesi erkektir.aynı durumu kadın yapsa kınanacaktır.
hala unutamamıştır kendisini.ama niye böle bir mallık yapma gereksinimi duyar onu da bilmeyiz haliyle.
Eski sevgilisi olmasa bile ilk göz ağrısının adını veren sevgilidir.
(bkz: Zeynep)
eski manitayı unutamayıp, zamanla ayrılık acısının artmasıyla ortaya gelen vahim durumdur kendisi.
jane austen'ın çok sevipte kavuşamadığı tom lefroy ilk kızına jane ismini vermiştir. (bkz: becoming jane)
hiç bir zaman ulaşılamayan canından bile çok sevilen sevgiliyi anmak için çok güzel birşey bende böyle yapacam (bkz: seda)
demet akalının babası. cidden.
(bkz: entry başlığı tanımlamalıdır).
unutamamaktan kaynaklanmaktadır.
ama hangi eski sevgilinin ismi en seksi olanın mı? hırçın, güzel, kafam karıştı boşver koymayacağım.
Kadin acisindan oldukca kotudur. Adamda biraz gottur.
Bunu bir tanidigim totos yapti. Karisi bilmiyor.
ağzı burnu dağıtılası adam. sen benim kızıma utanmadan sıkılmadan eski sevgilinin ismini koycan. kan alırlar kan!

ay nasıl sinirlendim
Vasat koca ama ideal aşıktır.
Bu şarkı var kızamadım naapayım.
http://m.youtube.com/watch?v=GZtkNhrNIjg
Adamin karisinin bundan asla haberi olmamasi lazim. Cok ayip bi durum teskil eder ama ne bileyim, adamda nasil bi ask varsa. Hani bi taraftan kotu bi taraftan saygi duyulasi birseydir. Paradokstur.
eski ve olayı bilen arkadaşları tarafından kınanacak erkektir. çok büyük iz bırakmış olabilir deşmemek gerekir.
kendisi bile bilmiyor ama
hatirlatsin diye seni bana
gozleri pek andirmasada
ismini verdim kucuk kizima...

ilkokul 4 ten beri platonik aşık olduğum kızın adını koymayı düşünüyorum ilerde ama eşime de saygısızlık olacak.
(bkz: zakkum)
(bkz: yuzuk)
Adam gibi adamdır. Evet.
Benimdir ilerde kızım olursa adını pelin koyucam.Ama hiç evlenmeme ihtimalim olduğunuda düşünmek lazım.