(bkz: hadi ordan)
çirkin erkek eziktir.
ama çirkin erkek yoktur.
çirkin erkek yoktur. piç erkek vardır. pezevenk erkek vardır. şerefsiz erkek vardır. yeryüzünde her kulu seven biri bulunur. mesele erkeklerin çirkin olmasında değil, şerefsiz olmasındadır. hemen örnekleyelim;

hayatına ilk kez kız girmiş erkek: abi var ya ayşe taş şerefisizim götürüyorum her gün.
hayatına birkaç kez kız girmiş erkek: hıı, ne diyim abi. sizin hayatınız.

şimdi bu hayatına birkaç kez kız girmiş erkek, hayatına ilk kez kız girmiş erkeğin sevgilisine, ya da yakınına bu abartılı konuşmayı yetiştiriyor. neden? çünkü çocuk biliyor. kızlar arasında laf hızlı yayılır ve iyi çocuk olmak iyidir. sonra n'oluyor? kız bunları duyunca hayatına ilk kez kız girmiş erkeğe vuruyor tekmeyi. zira kız ona değer verdi. önemsedi. o birader de ilk ilişkiden aldığı haz, gaz ve de göt kalkıklığıyla orada burada laf etti. sonunda da ilişkisinden oldu. bir erkeği çirkin yapan kıyafetleri, sesi, teni ya da fiziki görünümünü oluşturan şeyler değil, adam olabilitesini arttıran elementlerdir. he ne zaman ki bir erkek bunu algılar da işin dış görünüşte değil, adamlıkta olduğunu anlar, işte o vakit o adamın hayatına bir kız girer.

dipnot: bir de ırkımızda gerçekten dış görünüşe önem veren kızlar var, onlar tamamen üretim hatası. onları iplemeyin.
aynı derdin bir tek kişide olmamasının rahatlatıcı olduğu eylemdir.ayrıca (bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
(bkz: genelleme)
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

bu bakınızdan sonra birşey dikkatimi çekti lan, adam mimar beyler. inceden dokunduruyo yazıda dikkat ettiniz değilmi, inceden acıtasyon ile kızlar başlığa üşüşmüş. bende başlık açacam lan birazdan 'kızların kıllı erkekleri hor görüp aşağılması' diye. kılları hoş görmeleri lazım artık bu kızların, biraz inceden acıtasyon birde genetik mühendisi olduğumu söylersem işe yarayabilir. *
saçmalık. burda resmen genel bir yargı vardır. sen hem elin kızından su iste hemde hakareti yedinmide ağzına geleni söyle. yok öyle. aranızda demekki iyi bir samimiyet yokmuş ki kız sana o tepkiyi vermiş. ayrıca babanın mesleğinden bize ne ve bu konuyla alakası ne ? sen insan gibi davran etrafına ondan sonra tekrar konuşalım.
Aslinda cirkin bir erkegin her zaman sansi vardir. Yolda dikkatli bakarsaniz tas gibi kizlarin yaninda cokta yakisikli olmayan erkekler olabiliyor ama bi kiz hem cirkin hem siskoysa vay haline.
erkek kız diye ayırt edilemeyecek durum. muhtemelen o kızın totosunu çevresindeki erkekler kaldırmıştır. aynı durum erkekler içinde geçerli. böyle davranan insanlardan bi bok olmaz. o anda bozup orda bırakmak lazım.
o kızlara denmesi gereken tek bir şey vardır.
(bkz: mühim olan iç güzellik)
eğer gerçekten bu olay yaşandıysa talihsiz bir olaydır..ancak bu olayın fiziksel görünüşle pek de alakası olduğu söylenemez..paronayak olmanın anlamı yok..orada belliki su getirmek istememişler..muhtemelen bir konu hakkında dedikodu yapıyor yada birini çekiştiriyorlardı ve birden gelip ''su istemek'' dedikodu atmosferini bozdu ve bu tarz bir tepki verdiler..neyse ne..

sonuçta herkes yakışıklı olmak ve beğenilmek ister ama herzaman evdeki hesap çarşıya uymuyor..doğuştan hasta olan,kör olan,sakat olan yada genç yaşta kansere yakalanan insanlar varken bu tarz bir konudan isyanları oynamak, bence ''kaşınmak ve bela aramak'' demektir..

yakışıklı olmayan biri ''başarı,popülarite,para,sosyal olma vb gibi'' başka özellikleri ön plana çıkararak çok rahat bir biçimde fiziksel zaafı kompanse edebilir hatta ötesine de geçebilir..günlük hayatta böyle ne örnekler görüyoruz..

ayrıca bu konuda kızlara yüklenilmesi de çok saçma..evet böyle kızlar var ama çok çok az oranda genele vurduğunuz zaman..

oysa ''kızların fiziksel görünüşünü aşağılayan veya diline dolayan'' erkekler çok daha fazla..neredeyse her sokak başında..

kızın yüzüne,vücuduna,giyimine veya vücudunun değişik bölgelerine bakıp yorum yapan veya sözkonusu kızları aşağılayan sürüyle erkek var..hemde sürüyle..

onlara ne diyeceksiniz ?

erkekler bu konuda karşı cinsi eleştirmeden önce kendilerine bakmalılar..
şüphesiz ki her kızdır. cevabı verilip, siktir edilmesi gerekir. böyleleri kendilerine çok güvenir, piçin birine bağlanır sanar ki eşsizdir onun için sonra sikilip bırakılınca kendine gelir.
olabilirlik derecesi olan normal karşılanabilecek eylem. tamam bende çirkinim ama kafama takmam her şey yakışıklılık değil. kızlar bana bakmıyor diye intihar mı edeyim veya edelim? ben kızlar bana baksın diye maymun olmam arkadaş erkeklik gururu diye bir şey var. ha beğenmiyorlarsa da beğenmesinler sal gitsin. asosyalim ve mutluyum efendim.
bigün kantinde oturuyoruz arkadaşlarla..kız erkek karışık. yan masada da bizim sınıftan kızlar. bizim sınıftan elemanın biri o kızlardan birine edeplice açılmış. derdini söylemiş. ama hanfendi çıldırıyor masada." yaaaa o bana nasıl teklif eder. bu mudur benim kalitem cansu. bu mudur benim güzelliğim melike. kendimden utanıyorum" gibi daha onlarca salak cümle. be amına koyduğum. elin rusu ingilizi yok haliyle bakımsız makyajsız haliyle seni cebinden çıkarırken nedir bu hava. hem oğlan seni sikeyim mi dememiş senden hoşlanıyorum demiş. kibir kompleksli ve ezik insanlarad olur bunu da bil!!
orospuluktur, kevaşeliktir, kaltaklıktır.
oysaki hiçbir erkek hiçbir çirkin bulduğu kıza bunu yapmaz. onları başının tacı etmektedir.
kızlar çirkin erkek kendisine asılmadan, asılıp da cılkını çıkarmadan aşağılamaz ancak erkeklerdeki durum hiçbir vicdani taraf barındırmaz ve sanki beş km ileriden gelen çirkin kız onun peşini bırakmıyormuş da bıktırmış gibi yerden yere vurur adını bile bilmediği kızcağızı. size ne ulan.. allah'ı beğenmiş yaratmış, allahsızlar.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanması.
tıpkı erkeklerin çirkin kızları hor görüp aşağılamasına benzer...
Petites filles
Vous ne vous moquerez plus
Quand vous verrez dans la rue
Quasimodo le bossu

(bkz: pope de fools)
bebeksi bir tene, harika vücut ölçülerine ve çok etkileyici bir yüz güzelliğine sahip olan bu kızlara kezzap atası gelir insanın.
kayıtlara istisna olarak geçmiş durumdur, kızlar genellikle çirkin erkeklere taparlar.
çirkin erkeklerin üzülmemesi gereken durumdur. zira böyle kızlar onları beğense kaç yazar..
yakışıklılık gelip geçici bir şeydir.
aslolan farklılıktır herkes gibi olmamaktır. zeka ön plana çıktığında dengeler değişecektir...
zaten izlenimlerime dayanarak ilk başta yazarımızın yazısında belirttiği tiplerdeki kızların yaptıgı şeyden pişman olup doğru yolu bulduklarını görmüşlüğüm vardır..
(bkz: friend zone)

maksadını delikanlı gibi belli etmeyip başka yandan borda edenlerin ağlamaması gereken durum.

durup dururken allah'ın verdiğiyle dalga geçen psikopat varsa o zaten insan değil.
(bkz: gülfer sarıgül)