benim de başıma gelen durumdur. ben de adalet istiyorum.

çirkin diye bana neden sırtınızı dönüyorsunuz.

ulan kusan var be kusan !
Başına bela almak isteyen kız hareketidir.

Sen karakterine ve adamlığına bak, tipi felç eder sonra.
Bir realite gibi görünen durum. Etrafıma bakıyorum arkadaşlarım var yakışıklı olmasalar hiç bir kız dönüp kendilerine bakmaz. Ayrıca konuşmak ve lafa girmekte önemlidir. Lafa giremeyen muhabbet edemeyen birisi olsam kıvanç olsam hiç bir kız bakmaz.
yakışıklıysanız her türlü laf atın gülerek karşılar,şayet çirkinseniz ay sapık der bir daha kıza laf atmaya cesaretiniz kalmaz.
bugün durakta bir kıza ziraat bankası atm yeri sordum. tam giderken ama otobüsünü kaçırabilirsin gidersen, dersin kaçta diye sordu. bu kadar ilgi gerçekten adaletsizlik.
yapmacık tavırlar, boş bakışlar. biz naturalistiz...
kaşar olduklarının kanıtıdır. kızda güzellik erkekte karakter önemlidir. napacan yakışıklı erkeği namussuz kız denmesi lazımdır böylelerine. hayır kadınların çükü de yok ki kalksın. noluyor yakışıklı olunca yani.
Erkeklerin güzel kızlara otobüste yer vermesi gibidir.
Size bi animi anlatayim bilen bilir metrolarin içinde bi bölge var hani metal saç üzerine gençler oturur.
Orda oturuyom bi durakta acayip makyajli 2 kiz bindi barzolari yara yara geçerek benim yanima oturdular.
Konusmalari farsça iran azerisi olabilirler bana arada yarim yamalak tükçe ile soru soruyolar falan dokunmaya çalisiyolar.
Etraftaki barzolar bunlara acayip acayip bakti banada senin tipini sikeyim bakisi atiyolardi en son.