bugün

- kayar o gözler, istemsiz!

bildik arkadaş sohbetinde, sırası geldikçe klişe söylemlerle konuşmaya devam eder etmesine de o'nun, artık orada olmadığı her halinden bellidir. ne demek istediğini ne kendi anlar, ne de karşısındakilere tam olarak anlatabilir. hatta, ağız kaslarının gevşemesinden konuşma şekli bile değişmiştir artık.

bu saatten sonra, o'nun demek istediklerini anlatmaya çalışacağı tek kişi vardır. etkileyici bakışlar eşliğinde, sahip olunan güzellikleri ve medeni özellikleri sergileyen davranışlar ardı-ardına sunulmaya başlanır.

görmesi istenenin;

- nasıl bir bakıştır bu böyle! beni etkilemek istiyor, kesin. ne kadar da güzel ve bakımlı parmakları var. yüzüksüz de üstelik.

diyebilmesi için.

görsel
(bkz: ay ben gülerim)
analar neler doğuruyor..
böyle kocam olsun 1 milyon borcum olsun..
erkeklerin ki gibi: "o ha la o ne (bkz: amına koyum)" gibi değildir.
ilik gibi herif lann!

sarıı, patlatırlar o zarıı!

anamm bee!

tarzında olmayan tepkilerdir.
beni gördüklerinde verdikleri tepki değildir onu biliyorum sadece.*
yanındaki arkadaşını sarsalayarak 'gördün mü gördün mü' diyen birini görmüştüm. çocuk gerçekten hoştu ama. *
Gözlerinin içine bakar. Öyle bir bakar ki. Gözlerini kaçırmasını isterin ama bunu yazpmaz. Nihayetin de bunu sen yapmak zorun da kalırsın.
"kesin gay'dır."
kimle takılıyo bu?hstr bana yazsa ya la?
hemen saçlarıyla oynamaya başlarlar, yanlarında başka bir kız arkadaşları daha varsa onların sırtına vurur gibi yapar sesli sesli kahkaha atarlar, bi gözleri de sürekli o yakışıklı çocuktadır. kısacası cilveleri başlarına vurur o anda.
hiçbir zaman dönüp de, bakmayacağım erkeklerdir. ulan ne çok abartıyorsunuz. yakışıklıysa yakışıklı işte. elinizdekine bakın biraz da.
Tanrı erkeği yarattı.
sibirya kurdunu görünce verilen tepkiyle eşdeğerdir.
1 . kız ; ayça seni arkadaşım onurla tanıştırayım.
2 . kız ; merhaba memnun oldum.
tanışırlar ve çocuk gider...
1 . kız ; nasıl yakışıklı çocuk değilmi?
2 . kız ; amaan bumu yakışıklı yani.
1 . kız ; ama seni beğeniyomuş, seninle çıkmak istediğini söyledi bana.
2 . kız ; yaa adı ne demiştin.
(bkz: başlık parasının tekrar gündeme gelme zorunluluğu)
yanındaki arkadaşını dürter.
(bkz: vay babayıng)
+daş lan daş.. yere çaksan girer, o derece !
eskiden bi orkid reklamı vardı. yakısıklı bir cocuk geciyordu ve kızlardan biri elini arkasına götürüp carpı işareti yapıyordu. yok lan böyle bir şey! insanları kandırdınız yıllarca. mınıza koyayım. carpı marpı yapmıyorlar. bildigin anırıyorlar amına koyayım.
(bkz: bıyık burmak)
Sıkca başıma gelen olay hayır ben yakışıklı olabilirimde senin güzel olduğun ne malum ?
allah sahibine bağışlasın der geçer.
ay o ne böyle be..
güncel Önemli Başlıklar