bugün

büyük bir çoğunluğunda olan meraktır. yarrak vardır serseride.
ilerde uslanmış damat arayışına döner.
"ben öyle bir kızım ki onu kendime aşık edip adam ederim" sanrısından doğar. Halbuki serseri kendisini de sikip bırakacaktır.

(bkz: skib bıraktı)
En son bir dayak yerler ve pişman olurlar merak etmeyin.
Hep şu 80's 90's saçma amerikan filmleri yüzünden.
Amerikan gettosunda değiliz.

Uyan kızım burası (bkz: grease) değil.
serseriler iyi sevişir. kendimden biliyorum.

kadınlar yatakta hoyrat erkeğe bayılır. ama 1-2 hafta sonra sıkılır böyleleri. kadınlara tavsiyem bu tip adamlarla gönül bağı kurmayın.
Serserim diye severler.

Yok serseri değilim de, harbi döverim.. Serserim ne lan?
ne gelirse başa ya meraktan ya taraktan.
Bu gibi kızlar yüzünden ne dayaklar yedim ne dayaklar attım. Amk sigarası bir zaman ağzımdan düşmez oldu. işim gücüm yokken okuldan kaçtım. Maksat asi bu desinler. Eve gidip perde takıyodum. Anam ağzıma sıçar valla. Sonuç olarak şimdi biraz düzeldim lakin bu asabiyetimde payınız var alçak ortaokul lise kaşarları...

Ağlıyorum şu an ibneler
görende apaçi seviyoruz sanacak duruun.

1-tutkulu
2-korumacı
3-sahiplenen

erkek biraz da sert olmalı. sarmalı sizi böyle. elini belinize koyduğunda ayyh bi fena oldum ben neyse. işte o an size erkeğim dedirtebilmeli.
12-16 yaş grubunda normaldır ziraa bu dönem kızlarımızın ergenlik dönemine girer.

onun dışında bunu bekleyen ve isteyen kız olgunlaşamamıştır. hayatında var olmayan heyecanı aptal saptal kişilerde aramaya çalışır ziyan olur. efendi erkek varken serseri nedir ya?
kadınlar sert adamla sevgili olmayı, kılıbık adamla evlenmeyi tercih eder.
Merak edilen meraktır. Güzelim zeki ve düzgün erkekler varken neden serseriler? Bunlar hep wattpadin oyunları
Neden efendiliğin suyu mu çıkmış?
wattpad saolsun kötü çocuk merakı var kızlarda...
Okuğu kitaplardan geliyordur.
içerik bulunamadı.
Biraz da teomandan kaynaklanıyor olabilir. (bkz: serseri doğdum serseri ölcem)
Kendini koruyabilen adamın onu da koruyabileceğine inanmasından gelir. Sahiplenilmek ve merak etmek ister. Farklı heyecanlar yaşamak ister. Asi ve rahat adam çekici gelir bir dönem. Ondandır.
Yakışıklı ve zenginse 'playboy' oluyor lütfen..
Devamında askim kufretme, askim alkol kullanma, askim sigara icme.
Cunku kizlarin salakligindan kaynaklanan bi durumdur, anlasilmasi zor ve denenmemeli, ne dusunup boyle tiplerle birlikte olmayi istediklerini kendileri bile bilmiyo olabilirler, cok degisik.
Düzgün aklı başında denilenlerin pezevenk çıkmaşindan sonra...
birisinin sizin gülüşüyle mutlu olduğunuz kızın varlığına dahi tahammülü yoktur. kızsa o tahammülsüzü sevmektedir.
(bkz: doğanın kanunu)
entry çokluğundan anlaşıldığı kadarıyla, çok çekilmiş sorundur.

çok film, dizi izleyen kızlarda meydana gelir genellikle.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar