bu erkekleri hasta olduklarında yan cepten çıkarıp kullanmalarıyla ünlüdür kızlarımız. *
yakışıklı elemana hasta olurlar, elde edemezler, yan cepten bir sempatiği çıkarırlar.*
sematik erkekler kankadan öte gidemiyeceği bir yoldur.
(bkz: negastory) tecrübe konuşuyor.
Cüzdanın doluysa en odun erkek bile sempatik olur. Açık ve net.
sadece kadınlarda olan durum degıldır sempatık ınsan her daım cekıcıdır.
doğru tespittir, yakışıklı ve samimi erkekler ülkemizde pek olmadığı için sempatik erkekler daha çok cezbedicidir.
doğru bulduğum genellemedir. gerçekten hasta oluyorlar hayran hayran bakmalar falan. hem takmıyorum modunda takılıp gözlerini ayırmamaları fakat ben baktığımda kafalarını falan çevirme triplerine girmeleri.

edit:eksi neden sempatih de mi olmiyahh
bu devirde yakışıklı olmak yetmiyor.
karizmatik ve yakışıklı erkek yokluğundan doğan çekicilik. sempatik olmak için insan üstü çaba harcayıp sulu ve gevşek olan tipleri hiç çekilemez.
(bkz: bize böyle bir bilgi ulaşmadı)
erkeğin sempatik olarak değerlendirilmesini sağlar aynı zamanda. ilginç tabi.
sempatik erkek, yakışıklı olmayan fakat gideri olan erkektir. öyle karizma falan değillerdir.
misal hafif dişlek fakat güldüğünde kızlar tarafından tatlı bulunan erkektir.
doğru bir tespittir. karizma olupta küçük dağları ben yarattım havasında olanlardan çok sempatiklerin daha çok talibi olur.*
erkeklerin bir şekilde sürekli olarak umutlandırılması için yaratılmış bir hülya. yok öyle bir şey lan.
türkiyede yakışıklı erkeğin olmaması sorunsalı.
--spoiler--
kızlar kendilerini güldüren erkeklere gülüyorlar. bu kadar yani.
--spoiler--
(bkz: hasta olma sev yeter)
sempatik erkeklerin götünü tavan yaptırıcak hadise.

(bkz: sakin)
çünkü sempatik erkek güldürebilen şirin erkektir. güldürebilen erkekse bayanı tavlamayı başarmış sayılır.
adeta hepsi birer romantik serseridir.
doğru olabilir. ama hep merak ederim nerdeymiş bu sempatik erkekler.
(bkz: neye göre kime göre)
(bkz: yakışılıklı olmayabilirim ama sempatiğim)
şehir efsanesidir. kızların nazarında bu tip erkekler sadece sempatik bulunmaktan öteye geçemezler. hastası olunan erkek, daha çok piç diye tabir edilen cinslerdir. ha, sonu genelde kötü biter, o ayrı bir konu.
sempatik adam
serseri adam
karizmatik adam
parası olan adam
göbekli adam
orta yaşlı adam
iyi bir işi olan adam

kızlar bunların hepsine hastadır. Sözlükte buna delil teşkil edecek pek çok başlık ve entry mevcut.

Peki o zaman nasıl oluyor da boş kümeye denk geliyoruz her seferinde, asıl problem orada.
sempatik erkeklere ilgi duyduğu * doğrudur, ama hasta olmak için sadece sempatik olması yetmez.
sempatik erkekteki virüsün veya mikrobun kıza geçmesiyle oluşabilecek olay.