bugün

insan türünün dişisinin pis olduğunu gözler önüne seren tartışma götürmez gerçektir. (tanım dediğin böyle olur.)

ha temiz olanları, düzgünce kendine bakanları yok mu elbette ki vardır ama doğası gereği bunlar pisler be.

bir kere aybaşı denen bir şey var, cinsel organları pislik içinde kalıyor. aybaşı olmasa suyu akar, yine pislik içinde kalır o organ. bir de pis kokar ki böyle olunca, sorma gitsin. hatta bu da yetmezmiş gibi, kyk'da içine salatalık sokan bir kız bile var, ve bu olay şehir efsanesi değil, çok sağlam kaynaklardan duyulmuştur ve erkek yurtlarının dalga konularından birisidir.

şimdi böyle yazınca sanki sadece cinsellik üzerinden muhabbet yapıyormuşum gibi oldu ama vajinanın pisliği kızların pis oldukları gerçeğinin sadece bir kısmı. bunun dışında pis oldukları çok konu var.

örneğin birkaç kızın biraraya geldiklerinde yaptıkları... cıvık cıvıklar, hele bir de gece beraber kalacaksalar birbirlerinin altından girer üstünden çıkarlar. erkeklerden ve cinsellikten konuşmaya başladılar mı bizi geçerler.

o zarif, o naif dediğimiz, 've tanrı kadını yarattı' dediğimiz hanımefendilerin görmediğimiz bir yüzüdür bu.
üzülerek söylüyorum, bizden daha pis değillerdir.
Sürekli geğirirler, osururlar, göbeklerini kaşırlar ve sürekli ortalık yerde terden yapış yapış olan bacak aralarını açıp elleriyle kurcalayarak serinletmeye uğraşırlar. Gerçekten çok pislik insanlar bunlar!
doğru gerçek. tersleri pis hakikaten. *
Kızların pis olanı gerçekten erkeklerden kat ve kat pistir. Kimi erkekler bunu göremez abazalık hatsafada olduğu için. Örneğin ilk çıktığında sevgilin çok bakımlıdır, kendine bakar. Öyledir de zaten kendine bakan kimse için. Gel gelelim yakınlaştığında, o melek dediğin kız, herkesin beğendiği kızın iç dünyasına girdiğin zaman meğer sadece yüzündeki sakalcıkları, tüyleri alıyormuş. Böylesine denk gelmemek ümidiyle yaşıyorum. Gün oluyor erkekliğinden soğuyor insan. Sonuç olarak, erkeğide kızıda bakımsız olursa pistir. Gözlemlerime göre erkekler daha bakımlı daha temiz. Biz erkekler genelde tam tersi olduğunu düşünürüz. Kızlarla biraz fazla içli-dışlı olunduğu zaman daha iyi anlanacak bir konu. O çok bakımlı görünen kızlar hayal kırıklığına uğratıyor insanı.
hatunların savunucusu degilim ama bu sayılanlar arasında hatun ile erkek arasındaki tek fark regl dönemleri. o konuda tamamen haklısınız. fakat şimdi karsılastırma yapalım birlikte.
H : ( hatun özellikleri )
E : ( erkek özellikleri )

1. H : Vajinanın kendine göre bir kokusu var.
E : Taşşak kokuları var ki hele yazın çürük yumurta gibi kokuyor.

2. H : Hatunun bu kategoride bir özelliği yoktur.
E : Çişleri çok pis kokuyor. Özellikle sabahları.

3. H : Hatunun bu kategoride özelliği yoktur.
E : Her köşe başında pantolonunu indirip işeyen bir adam görebilirsiniz. el yıkanmadan pipi temizlenmeden pantolon ortamdan uzaklaşılır. kokusu oraya yadigar bırakılır.

4. H : Hatunun bu kategoride özelliği yoktur.
E : Yolda her adım başı eli s2nde bir adamla karşılaşabilirsiniz. Çünkü kıllardan dolayı taşşakları kaşınmıştır veya durup dururken ereksiyon olmuştur.

5. H : Hatunlar bir araya gelince tabi ki erkeklerden konusurlar. fakat " la hatun bir herif düşürdüm " konuşmasından ziyade " ya ondan çok hoşlanıyorum. acaba onu nasıl mutlu edebilirim? " veya " çok güzel öpüşüyor, güzel sevişiyor." şeklinde bir konusma olur bu.
E : Erkeklerin sohbetleri genelde şu şekilde olur : " lan akşama mevzu var büyük seninle başka akşam görüşelim." veya " olm taş gibi karıydı, darbeli matkap gibiydim inlettim la karıyı." gibi seviyesizcedir.

daha çok örnek verebilirim fakat bu kadar yeterli sanırım.
Sonuç : evet beyler hatunlar regl oluyorlar ve pisler....
baskın tabir ettiğimiz, habersizce zart diye girilme işlemiyle pasaklı kız öğrenci evinde görülebilecek gerçekliktir.
hem dogrudur hem yanlıştır.
(bkz: kızlar tuvaleti)
insana ait özelliklerdir. ay başıdır şudur budur onun üretken olduğunu gösterir, ped kullanıp işlerini hallediyorlar, o şekilde dolaşmaz herhalde kimse, sözkonusu kulağımız da burnumuz da kirleniyor, sayılan o özellikler de bunun gibi doğal bişey, bakımı temizliği yapılınca sorun olmaz, biz de o delikten çıktık, o deliğe gireceğiz, beğenmeyen uğramaz arkadaş.
erkeklerin iğrençliğinden bahsetmek istemiyorum burada ama madem öyle. işte şöyle ki;
misafir karşısında ayağını eline alıp parmak aralarını ovalayanlar erkeklerdir. toplu taşıma araçlarında, mağazalarda, restaurantlarda vs serçe parmağını kulağına sokup kafasını titretenler erkeklerdir. arabada, yolda vs burnunu hunharca karıştıran da erkeklerdir. kimdi pis olanlar? evet konu başlığı mantıklıdır ama düzeltilmelidir. ''bazı'' kızlar pistir. ama erkeklerin de geri kaldığı görülmemiştir.
sevişirken burnunuza böyle dayanılmaz bir koku gelir, abi sevişmekten soğursun ya o anda.. işte bunlar hep kızlardan...

bir de erkeklere azgın derler. tamam erkekler de azgındır ama ulan o nasıl bir açlıksa içindeki bütün hormonların kokusu geldi. ööaakk
nasıl insanlarla sevişiyorsanız artık diye düşündürür.
(bkz: akar kokar tok tutar)
(bkz: gel pisi pisi)
öncelikle erkekler çok pis yaratıklar ancak toplumdaki yalnızca erkeklerin pis oldukları algısı yanlış.

bak arkadaş, bu kızların 'ağda partisi' denen bir olayı var, aboo evlerden ırak! o nasıl bir iğrençlikse birbirlerinin mahrem bölgelerindeki kılları alıyorlar.

ama biz saf erkekler hala kızların pembe sıçtıklarını sanıyoruz. cem yılmaz'ın dediği gibi; erkekler saf arkadaş. kızlar anasının gözü.
pms durumu malum. kokusu ayrı bir şey.
sarışın, mavi gözlü, beyaz tenliler hariç hepsi pis ve kıllıdır, bu yüzden sürekli bakım gerektirir.
Kız apartına gitmiş biri olarak onayladığım gerçek.

Bakmayın siz dış görünüşlerine ( giyim saç baş makyaj vs.) Kaldıkları yeri abartısız bok götürüyor.

Dışarıdan bakınca da hani ne kadar bakımlı temiz diyorsun ama öyle değil işte.
herkes kendi hijyenini ciddiye alırsa bu çeşit başlıklar abes kaçar.
Bebek gibi kokuyorum. Koklaşalım.
her insan karşısındakine verdiği değer kadar temizdir.
Bazı erkeklerin bilmediği gerçek.

Ben istisnayım.

Kaldığım yer temiz ve düzenli olacak.
Çok doğru bir tespittir.

Arkadaşın biri eşyalı ev tuttu, önceden öğrenci kızlar oturuyormuş, lan ev iğrenç kokuyor.

Çekyatın altında kanlı külotlu çorap bulmuştuk,

Kanepe arkasında peçeteler falan.
kız var kız var kardeşim. genelleme yapmak doğru olmaz. bazıları gerçekten çok naif ve bakımlı. bazıları da bildiğin hüsamettin dayı yapacak bir şey yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar