bugün

itici bir durum.
Kızların küfür etmesini eleştirirken küfür etme ironiliği.
ilginç bir toplumuz gerçekten.
Abartmazlarsa yakıştığını düşünüyorum.
sürekli küfür etmek için kasıyorsa zaten yakışmaz. ama yeri geldiğinde öyle bir küfür eder ki o zaman eğreti durmaz, yadırgamazsın.
bana yakışıyor efendim, misal yolda yürümeyi beceremediği topuklu ayakkabıları yüzünden düşmemek için bana tutunmak zorunda kalan kadının üstüme kahve dökmesi durumunda. hay ben senin yürüyüşüne sokiyim derken gayet hoş görünüyorum.
Kızlar da size soruyordu; "yakışıyor mu?" Diye.
Sosyal medyada keyfine yahut insan içinde hakarete uğradıysa gayet normal bulduğum durumdur. şahsen sigarayı bırakıp küfüre başlamayı düşünüyorum.
gayet normaldir. mına bile koyanları tanıdım. eğer siz de söven biriyseniz fazla dikkatinizi çekmiyor.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
olağandır. abartılacak bi durum değildir. hatta bazılarının ağzına cidden yakışıyor.
A.koyayım diyen kızlara nasıl olacak o iş? Diyenlerdenim.
Bence küfretmeyi aşırı sinirlenilen durumlarda rahatlamak için kullanıyorlar. Kızların küfretmesi değil; genel olarak küfretmenin saçma olduğunu düşünüyorum. Bunun nedeni küfreden insan duygularını küfretmeden anlatamayacak olan dolayısıyla da kelime yetersizliği olan insandır. Kitap okunması gerekir.
ağızlarından çıkan sözlerin biyolojik olarak imkansız olmaları.
rahat hissettirir. etsinler amına koyim ya, ne olacak?
Yapamayacakları şeyleri söylerler.
yahu eleştirin de tek tip eleştirmeyin be. bi öğrenmişsiniz "sanki dediklerini yapabiliyolar da xd" diye. sanki siz dediğinizi yapıveriyosunuz o an.

itici falan da değildir. kadına da erkeğe de dozunda samimiyet katar. hiç küfür etmeyip itici bulanı ve sevmeyeni bi nebze anlarım da küfürde yarışa giren adamlar burda "kızlar küfür edince kötü yeaa" diye dolanıyo. bi bitin.
kadın gibi güzel bir varlığa küfür gibi çirkin bir şey yakışmıyor**
Onlar da canlı, aynı ırktanız bunu unutmasak iyi olur. Amına koyayım deseler ne olur amına koyayım?
bazılarına yakışıyor ama abartılmamalı. ağır abi moduna falan girilmesin.
Yakışıp yakışmamasının tartışılması tamamen garip ve komik olandır. Kufur kime yakışır ki? Yada itici görünüp görünmediği kimin umurunda? Küfür sinir anında edilir bunu da mı size begendirelim yani? Her b.ku kendinize maaledip sekillendirmeyin. Ettirmeyin o zaman a m k.
Harley quinn davranışları ile küfrederken bir kadin neden kufredemesin. Ayrım yok beyler. Küfür küfürdür.
bir kıza hiç yakıştıramadığım şeydir. mına koyayım derken ki ağızlarının aldığı o şekil bile insanı hayattan soğutur.
Kızların sikerimli,sokarımlı küfürlerine uyuz oluyorum.amına kodumun kızı senin sikebileceğin tek şey kafa sikmek o da çenenle.
mühendislik fakültesinde sıradan bir olaydır.
Karakteristik olarak orospu biri için beyefendi veya hanımefendi diye konuşmak rahatsız ettiğinden ayrıca iki yüzlülük olduğundan ne yapalım merak ettiren konudur. iki yüzlü olmaktan küfürbaz olmak daha aladır.

(bkz: küfredene değil ettirene bakacaksın)
güncel Önemli Başlıklar