bugün

sonucunda kızımızın çok üzüleceği,kırılacağı,ağlıyacağı gereksiz hevestir.efendim eğer senin yanındaki adam senin yanındayken abin kadar ve hatta daha fazla büyükse bu ilişkinin amacının temiz olma ihtimali oldukça küçüktür. bir erkek niye kendi yaşıtıyla veya kendine denk bi kızla değil de kendinden küçük ve haliyle de kendi yaşındakilerden yaşla bağlantılı olarak ağırlık,olgunluk gibi husularda daha geride kalan bir kızla çıkar dediğimiz zaman bunun iki yanıtı vardir.birinci beyimiz fazla pısırık bi adamdır ve sadece kendinden küçüklere yetebilir. ikincisiyse beyimiz pısırıf falan değildir,yatak odası müsaitttir.bu böyledir efendim sözüm aralarında iki üç yaş bulunan arkadaşlara değil üniversite çağında veya daha da ilerde olan beylerin liseli azgın kızlarımıza sulanması olayınadır.davul bile dengi dengine be kardeşim...
kızlar endinden büyük erkekle çıkar,
buna bozulan yazar başlık hatası yapar,
bunu gören uuserler,
ayarı ortaya koyar. *

edit: başlık düzeltilmiş.
şu anki genel duruma göre değerlendirmek gerekirse, 27 yaş ve altı erkek grubunun "am, göt, meme yea, rus kızlar yea, biraz bahımlı olun gızlar yea" tavırlarını çekmek istemeyen bayanların olgun ve kibar erkek arayışından kaynaklanmaktadır. bu tür erkekler sizi gerçekten prenses gibi hissettirir ve değer gördüğünüzü anlarsınız. sokakta yürürken hiç bilmediğiniz bir konuda sizle sohbet edebilir, ortak noktalarınız konusunda büyük hevesle konuşabilirsiniz. görgülüdürler, babası annesine ne kadar kibar davranıyorsa o da karşısındaki kadına o derece nazik yaklaşır. abuk subuk kıskançlık krizlerine, triplere girmemesinin yanı sıra, "dekolteni kapat" demenin bile kibar yolunu tercih ederler. heves değil, mantıkdır. **
konudaki ana tema paradır. figuranlar ise, "paranın ne önemi var, mühim olan miktarı" durumunu gözeten kızlardır.
çocuk kahrı çekeceklerine hazır büyümüşünü almak isteğindendir.
eğer yaş farkı çok ise heves değil ticarettir. kız adamın parasını yer, adam kızın vücudunda kendini tatmin eder. çıkmak kelimesi ile meşrulaştırmamak gerekir.
(bkz: ben üst sınıftaki batuhan dan hoşlanıyorum)
Olgun erkek aradıklarını düşünürler.
Olgun erkek damgayı basınca o hevesli oldukları erkek daha doğrusu bütün erkekler şerefsiz,adi ve hepsi aynı bok olur. Ama olsun onlar yine birlikte olmaya devam edip burda edebiyat keserler.
"iyi siker" diye düşünmelerinden kaynaklanan durum ve olaylar bütünü.
yaşıtlarının çulsuz 30 yaşındaki adamların kodaman olmasından kaynaklanır. olgunlaşma falan hikayedir. kızların götlerinden uydurduğu kulptur. 18 yaşında mercedes c 180 e binen varsa o da cooldur, olgundur.
nedendir bilinmez ama kızlar kendinden 10 yaş büyük biriyle beraberse bunu üstüne basa basa ifade etmekten çekinmezken, hayatlarında kendinden 2 ay küçük biri olunca 'şey ,evet , benden küçük ,evet' tribine girerler.
'yaa ,evet , benim erkek arkadaşım çok olgun biri ,her şeye doymuş,nerede ne yapması gerektiğini biliyor,bla bla' ,demek hoşlarına gidiyor.
ne yalan söyliyim öyle lan!
doğal olan birşeydir. örnek verecek olursak ortalama 20 yaşında ki bir kız ile, 23-25 yaşında ki bir erkeğin beyin gelişimi hemen hemen aynıdır. bunu aşağılamak için söylemiyorum ancak düşünme yönünden kızlar daha erken olgunlaşırken erkekler daha bir çocuksuluktan veya gençlikten çıkamaz durumda olurlar.
çoğu zaman ailevi problemlerden kaynaklanır.
babası olmayan, ebeveynleri boşanmış kızlar, bir baba sevgisine, şevkatine muhtaçtırlar. abileri olsa bile bir babanın yerini dolduramaz. kızımız, büyük erkeklerle çıkarak, bu eksikliğini kapamaya çalışır, o büyük erkekten baba şevkati, sevgili sevgisi, abi koruyuculuğu görmek ister. kırık kalbine bir 404 gibi düşünür onu.
kimi zaman da, tecrübesi için olgun erkekleri tercih eder kızlar. cinsel ilişkideki tecrübedir bu, en çok.*
en yaygın kanı da, parası için çıktıklarıdır. parası için çıkma kanısı daha çok 25'nin üstündeki kızlarda görülür.
kendilerini büyük gösterme hevesidir. büyük erkekler benimle çıkıyor demek ki ben olgunum demek istiyorlardır. sonu genellikle kötü biter. *
sahiplenilme duyguları ağır bastıdığında yaptıkları girişim.