bugün

Benimdir efendim. Bilmiyorum belki yanlış anlamasın diye belki de karşı tarafın sexi bakışlarımdan etkilenip üstüme atlamasından korktuğum içindir.
asosyalliğin pembeleşene kadar piştiği yazar tipi.
Özgüven sıfırdır. Kendini cinsel obje sanmaktadır.
utangaçtır.
utangaç değil de durduk yere 10 saniye bakmaz kimse. bune biçim başlık mk.
Bazen benim başıma gelen durumdur, kız dövecek gibi bakıyorsa kafamı önüme eğerim. Rezil olma ihtimali var sonuçta, özellikle kalabalık bir yerdeyseniz.
yakalanmaktan korkuyordur. ha pardon göz mü? tamam, o zaman utangaçtır.
10 saniye aşırı uzun bir süre üzülmemesi gereken tip. Testi şöyle değiştirebiliriz, göz temasında ilk gözünü çeken herzaman kendi oluyorsa bir terslik vardır.
tam tersi bir durum söz konusu bende. bir konu hakkında konuşurken istemsizce kilitlenirim gözlere.
pür dikkat tanımını biraz abartıyorum galiba.
Şimdi asosyellikten, utangaçlıktan diyenler var.
Bir insan neden durup dururken sapık gibi bir kızın gözüne 10 saniye bakıp, hem kendi adını abazaya çıkarıp
hem de bakılan kızın havalara girmesine neden olur ki?
benimdir.

Genellikle dışarıdaki kızlara bakmayarak onları koruyorum. Çünkü mükemmel çekiciliğim var. Mazallah seks meks öhöm öhöh..

(bkz: ziyaaa)
Benimdir.

10 saniye bakabilsem evlenme teklif ederim zaten.
10 saniye bile bakmam,
Başım önde yürürüm.
10 mu.

en fazla 3-4 saniye bakabilirdim.

hatta o sağa sola zıplardı, "neden gözümün içine bakmıyorsun" diye.

(sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum)
10 saniyeden fazla bakıcak kadar değerli biri çıkmadığı için olabilir efenim.
1o saniye görece uzun bir zaman. sen gözünü kaçırana kadar usain bolt 100 metre koşuyor.
10 saniye hiç kırpmaksızın bakarsan kız bi bok var zanneder eğer malsa. bakış vardır bakış vardır. manalı bakarsan kadın zaten durumu çakar fakat anlamsız bakarsan çok da önemsemez.
kiz erkek fark etmez birine 10 saniye bakarsan zaten olay cikar ne bakiyon diye. 10 saniye deyip gecme birisinin gozune bakmak icin uzun bir süre.
Kızların gözünün göz değil de güneş olduğunu düşünen tiptir.
benimdir. 3 saniye bile bakamıyorum. o şekil utanıyorum. evet.
benimdir. işin ilerlemesinden ve Ümit vermekten korkarım ondan.