bugün

kızlar sevilmek, önemsenmek ister. kızlar olumlu bir halt yediğinde takdir edilmek ister.

hele ki seninle ilgili bir işi bitirmişse kesin takdir edeceksin. bu onları çok mutlu eder ve bunu isterler.

kızlara çiçek almak onlara seni seviyorum demek güzel bir girişim ama onlar daha çok sizin onlarla duygusal bir bağ kurmanızı ister

onları anlamanızı ister.
kızlar hep beni öv bana güzel şeyler söyle, hep romantik ol ama kıskan böyle her şeye de izin verme. hem maço ol ama romantikte ol. kızlara durmadan hediyeler al çiçekler yolla. hep yap aga her şeyi yap. bir nevi köleleri olmanı beklerle.
temiz olsun ter kokmasın. evde kedi dışarda aslan olsun efendim.
önemsenmek ve erkeğin sözünde durması.

çok zor değil kanımca.
ama" kadınları anlamak zor, kadınları napsan memnun edemezsin, hebele hübele..." deyip bi kenara çekilmek daha kolay geliyor.
koruma, sevgi, saygı ve keser sapıdır. geriye kalan herşey için (bkz: mastercard).
hayata dair birtakım öngörü ve motivasyonun oluşmasına etki eden faktör. beklentisiz herşeyin daha önceden belli olduğu bir kadın erkek ilişkisinin durağanlığıyla hayat, aşksız hiç çekilmezdi sanırım.
aldiginizi isiniz bittikten sonra geri yerine koyun. an itibari ile annem tarafindan bana nasihat olarak soylenmistir. (bkz: dininize küfreden müslüman olsa)
klasik bir cevap olacak ama "sadakat".
bir kız çıkıp da şöyle böyle dememiş söylemdir.

edit: imla.
mantık
para
'ortak zevkler'
uzun boy
duygusal olmamak
eğlence düşkünlüğü

diye gidebilecek listedir.
beklemedikleri bir şey yoktur ki... anlayışlı, duygusal, romantik, sevecen, yakışıklı, zengin, akıllı, stil sahibi, karakteri olan, kızlardan bir şey beklemeyen, hep kendinden ödün veren, iyi bir aşçı, iyi bir dinleyici, sürprizler yapan, dozunda kıskanç, serbest bırakan, hep kızı, kızdan önce arayan, iyi niyetli, saygılı, diğer kızlarla mesafeli, kız arkadaşını hep yakın arkadaşlarının önüne koyan, ama kızdan aynısı beklemeyen, kendisiyle birlikte alışveriş yapan, sadık, komik, gözü kendisinden başka kimseyi görmeyecek, ne kadar kapris yaparsa yapsın çekecek, git dedin mi gidecek, gel dedin mi gelecek, vb, vb, vb' lerin olması kızların minimum beklenti kapsamını küçücük, minicik bir kısmını oluşturur.
her türlü ruh halimizi çeksinler, biz isteyince yanımızda olsunlar, git deyince gitmeyi bilsinler, zeki, bakımlı olsunlar, becerikli olsunlar....
en büyük beklentinin gelen mesajlardan cumartesi olayının nasıl gerçekleştiğini öğrenmek olduğunu görüyorum... usta bir yeter da. mesaj kutusunu sil sil canım çıktı.
yakışıklı olsun, 1.85 boyu olsun, zengin olsun, karizmatik olsun, hem yakışıklı hem sempatik olsun, kaslı olsun.

görsel
pipi ve ilgi.
sevilmek ilgi görmek falan istemezler. aksine kötü davranılmak hoşlarına gider. insan muamelesi yapmazsanız daha da hoşlarına gider bağlanırlar.
Tıpkı bir recep tayyip erdoğan bekler.

-iyi konuşan,
-onları kandıran,
-ilişki sonrası jinekolog,
-haberler sırasında gerekirse polis, gerekirse avukat, gerekirse muhendis,
-kızın canı yanınca doktor olmasını beklerler.
Ilgi ya ilgi birazcik ilgi birazcik onemsenmek.
Değerimizden fazla değer vermelerini istemiyoruz ama değerimizi de bilsinler yani bi zahmet.
para,ilgi, hediye.
mizahi yönlerinin kuvvetli olması. eğlenelim yani, neden somurtalım değil mi?
değişkendir. Her erkekten farklı şeyler isteyebilir, bekleyebilir. yakışıklılıkda güzellik gibi göreceli tipden bahsedemeyiz. karakter dicez o da değişiyor. iyi zannettiğin adam bir anda odun çıkıyor. anlatmaya gerek yok. ne zaman kadınları anladılar ki. tek tek yazsak sıralasak anlayıp uygulayacakmı erkekler.
biraz ilgi biraz iltifat ve biraz da ona senin için önemli olduğunu göstermek.
ilgi, sevgi, sadakat, nezaket, romantizm bekler hatun kısmı. bunları uygulayın gençler, sorarsınız yoksa kendinize " abi ben niye abazayım" diye.
(bkz: dediğimi yap yaptığımı yapma)
ben bir erkek olarak gördüklerim: zengin olmalı arabası olmalı çok zeki olmasın ki rahat rahat soyabilsinler, yakışıklı olsun komik olsun 1.85 boyunda adonisli olsun.
edit: kızlar üzülerek söylüyorum ama boyunuz 1.70'in altındaysa ve kezbansanız böyle birini bulsanız bile uzak durun %99.8797894949849999999 sizi kullanıp atacakdır.