bugün

bir kızın en çekici olduğu an , öyle olmayı amaçlamadığı andır.

sporcu taytıyla koşarken , at kuyruğu olarak bağladığı saçlarını capinin altından savurduğu an.

istemsiz olarak saçını gözlerinin önünden atarken.

koridorda , birinin çıkacağını öngöremeyip , karşısına aniden çıkan kişiye gözlerini dikerek bakıp yoluna devam etmesi; sertçe değil , yumuşak da değil , ama ruhların buluştuğu ama kişinin/ kişilerin reddettiği an.
ders dinlerken.
telefon haricinde başka bir şey ile masum masum uğraşırken.
bir elini bal kovasının içine sokup bir elini göbüşünün üstüne koyup, balak gibi yattıkları zaman bu zamanda birde üst dudağını alt dudağının üstüne koyup bebek gibi mışıldadıkları zaman.

(bkz: oyş ama yok çok ütopik 1 kadın tarif ettim)
pijamalarıyla kahvaltı hazırlarken. *
dar bir kot üzerine,
siyah sütyen,

misal,
görsel
görsel
görsel
görsel
hamamdan çıkınca.
kakalarini yaptiklari anlar degildir.
klozette oturmus vazıyette kıtap okuyan kızdır en cekıcı kız.
şu saatte mesaj kutumu renklendirdikleri an.
Utancından konuşamazken seni affedip yanağınına bir öpücük kondurur o tebbesüm öyle sıcak öyle Çekicidir ki sarhoş olursun sanki beynin bir anda buharlaşır evrende o ve sen kalırsın ses kesilir hafif bi uğultu başlar bu anı 10 yıl geÇsede unutamazsın.
über-sikimsonik kalkanları indirip, samimi davrandıkları anlarda çekici olmasalar bile yoklukta giderler.
sabah uyandığı ilk an.
Kafasi guzel olunca baya cekici olur bir partner dikilir cunku o an hemen yanina.
uyandıklarında telefona alo canım diyişleri o ses tonu.
oksijen alıp karbondioksit vermeleri.
derslikte arka sıralarda otururken güzel bi şaka yaptığınızda veya karizmatik bi söz söylediğinizde ön sıralarda oturan güzel kızların başını arkaya çevirerek ve gülümseyerek bakış attıkları anlar var ya, hah işte o an.
gözleriyle sizi ilk kez gördüğü anlar, ve o anlardaki mimikleri.

(bkz: yerim)

kural 28: sinyal yakması şart.
dün yaşadığım andır, durup burdan uzaya nasıl giderim diyesim gelmiştir, o an baktım ikiside tavda, çektim sağa indirdim yolcuları siz kalın dedim, kem kum derken susun len dedim, çektim ormana yermisin yemezmisin.

(bkz: şaka lan şaka)

(bkz: vurmayın tamam)
Doğal olduğu anlardır.
hirkalarinin kollarini ileri cekip sadece parmaklarinin ucunun gorundugu o.muhtesem an.
erkeklerin itici olduğu anlarla, aynı anlar.
Sirtim acildimi diye sirtlarini kontrol ettikleri anlardir ustlerini cekistirirler boyle ha iste o an .
nefes nefese kalmışken konuşması.
uykudan yeni uyanmış hallerine malımı mülkümü yatırırım.