bugün

Evet, artık çığırından çıkmış hadisedir. Kız elinin resmini atıyor retrica dan çekmiş. Normal fotoğrafını at diyorum yok ki diyor. Bakın hemcinslerim, canlarım, kimi kandırıyorsunuz ki? Herkes gerçekte nasıl olduğunuzu biliyor. Bir iki resimde güzel çıksan ne olacak? Çirkinim tamam, ama yine de normsl kamerayla fotoğraf çekiliyorum. Çünkü ederimi bir iki shopla değiştiremem. Nolur ışığın altında retricayla hayalet gibi resimler çekilmeyin, burunsuz oluyorsunuz sonra.
Kızdan kıza değişir. Çirkinse çekilmez tabi.
güzelse ihtiyacı yoktur zaten.
Yalandır.
Mesela şu an whatsappa koyduğum fotoğrafta hiçbir efekt, makyaj, oynama vs yok. Nasıl çektiysem öyle koydum. Kimseye kendimi beğendirmek zorunda değilim, değilsiniz.
Doğrudur.
Fotoğraf çekilinmez. Çekilir ya da çektirilir.
Bazi kizlar kiskanc olmuyor ayri mesele ama genel olarak kadinlarin boyle seylere takintisi var sanki fotografa bakip asik oluyor hadi oyle bile olsa gercekte gorunce tipini jeton dusucek .
Kizlarin kiskancligi yuzunden okuklda sivil kiyafet iptal olmustu su anlayistan vazgecin artik .
ben çekiniyorum ki sözlüğe profil olarak atmışımdır ben gibi kızlardır, çok abazan akımından geri kaldırırlar.
haksızlıktır.

arkadaş zaten makyaj var bir de filtreler efektler falan. biz de dümdüz kıllı kıllı çekilelim ondan sonra erkekler çok barzo. göz altıma kapatıcı mı süreyim balım?
Eteksiz okudum ben :(
Bazılarının kafayı komple keserek yaptığı uygulmadır. Her şeyi dozunda bırakmak en iyisidir.
Eteksiz diye okudum geldim. Belki Eteksiz foto atan vardır diye.

Lan niye duygularımızla oynuyorsunuz? Sikerim efektinizi!
kız değilim galiba çünkü efektsiz fotolarım çok.