bugün

saçmalıktır. kızlar hemcinsleri için giyinir erkekler için soyunur.

yani bu işler çıkara bakar. onlar cinsel baskıdan biraz daha uzak yaratıldıklarından daha fazla akıllarıyla düşünme eğilimindedirler ama duygusal açıdan zayıf olduklarından aşklı meşkli şeylere gelemezler.

evlilikte bu böyledir. evi arabası sağlam işi olup iyi maaş almayan bir kimseyle aşk meşk yoksa evlenmezler. buna karar verme yetkisi kendilerine verilmiştir. memeleri ve 250 gramlarının tüm kullanım hakkı kendilerine aittir. istedikleri şekilde kendilerini pazarlarlar. araba pazarındaki gibidir olay aslında. fiyatlar, markalar, modeller... sarışınlar, güzel memeler, efsanevi kalçalar... kızlar içinse lüks hayat, çok para, accık olsun sevilebilecek bir erkek.
kızların olmasını istediği durumdur. Onlar da cinsellik düşünür belki fakat bunu erkeklerin bilip abazanlık yapmasından çekindiklerinden açığa vurmazlar. Genelleme yapmıyorum bazı kızlar.
ya rab ya sabır.

şaka mısınız? sayıyla mı yolladı allah sizi? ibret için misiniz? anlamıyorum. lan kadın neden istemesin cinselliği? istemesek, iğrenç olduğunu düşünsek evlenmeye de karşı çıkmaz mıydık? cinsellikten zevk alan da yalnızca da erkek mi? kadın da bundan zevk alacak şekilde yaratılmış.

tek fark sizin kendinizi mecbur hissetmeniz. kadın istediği için istiyor birşey onu mecbur etmiyor buna. en namuslu kız istiyomuş. ya hu ne alaka namusla. her erkek ve her kadın ister bunu. neden istemesin. istememesi garip. ne diyeceğimi bilemedim öyle şaşkınım ki. öyle ortaya düşüncelerimi yazdım.

tanım:bir aptallık göstergesidir. cahilliktir. biyoloji dersinde uyumanın dezavantajlarındandır.
(bkz: cehaletin mide bulandırması)
seni de leylekler getirdi, annenin adı meryem.