bugün

Özel hissettiren erkek.
Babalarına en yakın modeldir.
Babasız büyüyenler için baba figürü yerindeki erkektir.
Hatta asla babam gibi biriyle evlenmem diyen kızların da başına gelen budur. Bir öğretide söylendiği gibi ders sen öğrenene kadar devam eder. Bu yüzden aynı şekilde yaralayacak erkekleri bilinçaltı tanır ve ona yaklaşır. Ne kadar sık "annesinin kaderini yaşıyor" dediğinizi düşünün.
1-Keko olmalı.
2-Tipsiz olmalı
3-Fırlatma olmalı.
4-Uyuşturucu, sigara ve alkol kullanmalı
5-Agresif olup ota boka atar yapmalı
6-Küpe, kirli sakal ve kot pantolon şart.
ararken yaptıkları şey de bir gün beni zikebilirsin umudu vermek. alan memnun veren memnun, oh.
(bkz: katil)
(bkz: hapçı)
(bkz: otçu)

Gazetelerin 3. Sayfalarını açınca hemen göze batıyor tercihleri.
öyle bir model daha doğmadı ama sanırım böyle birisi istiyorlar...

https://twitter.com/nezor...FMEI2p0PGseFN3zA&s=19
yok ben daha çok esmer tercihen kumral da olabilir hatta bazı bazı sarışın beyler de olabilir 1.80+ geniş omuzlu tipi 7/10 birini arıyorum olan varsa buyursun gelsin olmayacağı için de problem yok. kapanış.
görsel
Haham amca çok yanlış gelmişsin. Fizik de bir yere kadar. Adam olacak adam. Kapı gibi arkanda duracak. Gavat olmayacak. Yoksa para, fizik bunlar gelir geçer.

Evet
piç olacak aldatacak ağladığınızda sus orospu zırlama diyecek başınızı dizine koymaya çalıştığınızda saçlarınızdan tutup saksoya zorlayacak çok özür dilerim durduramıyorum kendimi.
o değil de toreyra da yami allah günah yazmasın, karikatür gibi oğlan.
https://www.dailymotion.com/video/x27309v
Kızın olgunluğuyla alakalı olarak değişir. Ama genel olarak ülkemizde paralı, kaslı erkekler tercih edilir veya parası da kası da olmayıp keko olup kadının ağzına sıçan erkekler tercih edilir. Para peşinde koşan kadın kendi fiyatını belirliyordur, psikolojisi de bozuktur zaten. Keko peşinde koşan, gördüğü her koraya ay ne erkeksi falan diyene zaten fatiha okumaktan başka çare yok. Para peşinde koşan kadınların bir diğer versiyonu zaten genelevlerde yaşıyor. Onlar daha onurlu. Hem çoğu yerde vergi veriyorlar be helal onlara. Zengin birilerini bulup onlarla ilişki yaşamaya çalışan kadınlar ise parasını bastır ağzıma sıç, parayı ver kölen olayım diyordur. işte cahillik ama herkesin kendi tercihi.
Yaşı yaşıma, huyu huyuma, tipi tipime denk, benzer aile ve kültür yapısına sahip mümkünse benimle aynı meslek grubundan biri. Siparişimi verdim bekliyorum.
Temassiz var bende.