bugün

Sesli ve kimseye aldırmadan gülmesi ve bağırarak konuşması.
Sigara içmesine bir şey demiyorum içebilir kendi tercihi. Ama yürürken falan sigara içmeleri yere tükürmeleri..
Mutavazı olmamaları ve saygısız olmamaları diyebilirim.
sigara içmeleri. bir de tanışmak için mekana oturunca 5 dakikada bir eli sigaraya giden kızlar var. noldu amk yoksunluk krizine mi girdin. çok mu heyecanlandırdım seni. nikotin müptezeli mi oldun bir anda.

schopenhauer der ki bir insan elinde sürekli sigarayla dolaşıyorsa varoluşunu çevredekilere kanıtlamaya çalışıyor demektir. bu da onun gibi bir şey herhalde.
Gereksiz gereksiz şeyler anlatmaları ve buna tapar derecesinde değer göstermeleri. istediği kadar bakımlı, güzel olsun, size anlattığı şeyler hafta içi kadın kuşağında anlatılan şeylerden öte gidemiyorsa ne bileyim.
abisi olmayan birine abi demesi. gegirmesi.
Allaha şükür kol kılları, bıyık falan denmiş bi rahatladım.

Şeydir mesela her şeyleridir komple olamaz mı. Çünkü detay dediğin şey koskoca bir bakış açısı, şu ana kadar nefes alıp verdiğin her gün kafanda şekillendirdiğin bir perspektif nasıl detay olabilir güzel kardeşim. Sen böyle baktığın sürece bir kızın her ayrıntısı rahatlıkla kro olma potansiyeli taşır. Hop buradan ilk önermeme çıkıyor ve kendi sağlamasını yapıyoruz.

Hayırlı tespitler.
Kol kılları.
Heryere sigarali fotoraflar atmalari.

Ben icip atsam babam beynimi burnumdan cikarir.
çok klasik ve baymış bir söylem olacak ama "serseri tiplerle takılmak istemeleri" diye cevapladığım konudur.
Küfürbaz olmaları ve sigara içmeleri .
ağızdaki sakız, küfür ve kıllı kollar.
Göt kılları ve sigarayı kamyoncu gibi içmeleri.
Birbirine sadıç demeleri. Teşekkürler.
aslan yelesi gibi abartı bir biçimde kabartılan saç,
düşük bel pantalon,
ağızda sigara,
birde her cümlenin sonunda la demesi...
baya apaçi oldu bu.
Yaşına göre abartılı giyinmesi, abartılı makyaj yapması, abartılı takı takması.

Mesela şu kollarda altın burma bilezikler bana hep kıro gelmiştir.
"Amk, ya da zikerün" diye küfretmeleri. Muhabbet esnasında bu küfürleri duyunca, "yavaş koy da, ucundan sana da dokunmasın." Diyesi geliyor insanın.
ingiliz asilzade prinsesi gibi kibar olmamalarıdır. Zira biz türk erkekleri, prins çarlsı bile itin götüne sokabilecek nezakete sahibiz hanımlara karşı.
Ay bi de argo konuşmuyolar mı, lanet gelsin köküne! inanmazsınız, geçen "amk" diyen kız gördüm. Bağzı kızlar cok kaba gerçekten!
Bıyıktır efendim. Bakımlı olacak hatun dediğin.
uzun yol kamyon şoförü gibi sigara içmeleri, mk diye küfür etmeleri, trap dinlemeleri.
göğüs ucu kılı.
Sağ eliyle zafer işareti yapıp öpücük atarak fotoğraf çekmesinler yeter.
tekkaş tır net. kılınıza tüyünüze önem gösterin bu ne pislik arkadas.
Kol kılı, sigara, gri kot ,samsung telefon, got cebi.
Kol kılı.