bugün

bir insan evladının yaşadığı durumdur.

evet arkadaşlar bu insan evladı benim. öncelikle belirtim eşcinsel filan değilim. her tercihe saygım sonsuz ama sadece kadınlara ilgi duyuyorum. sorunuma gelirsek evde,parkta, pazarda,işte,orda burada fırsatları değerlendiremiyorum. misal az önce markette güzel bir kız bana bir şeyler sordu. bende hemen öküz gibi cevapladım ve adeta kaçtım kızdan. sonra kendime bir takım küfürler saydırdım ama iş işten geçmişti. böyle onlarca hadise başıma geliyor. ama bunları anlatarak canınızı sıkmak istemiyorum. değerlendiremiyorum fırsatları asıl mesele bu. zaten çekingen bir yapım var. hayatta gidipte beğendiğim bir kızla tanışamam. ayağıma gelen fırsatlarıda değerlendiremiyorum. şimdi diyeceksiniz onlar seni beğendiği için sormuyorlardır. evet muhtemelen öyledir. ama bunlar benim gibi umutsuz bir vaka için çok büyük fırsatlar.

siz bu gibi durumlarda neler yapıyorsunuz. formata uyarak bir takım tavsiyelerde bulunursanızda sevinirim.
(bkz: kızların yanında kendisini kasan erkek)
Elde edince, bir çoğunun çok da büyütülmeyecek varlıklar olduğunu göreceksin. En havalısı da, en atarlısı da takke düşüp kel görününce aynı. Basitlesiveriyolar. Gözünde büyütme, senin bir endişen varsa, onların on endişesi var. Biraz kibir iyidir. Düzgün karakterli bi kız olduğunu anlayınca sen de kendine çekidüzen verirsin zaten. Kibirli ol derken; ukala ol, kendini beğenmiş ol demek değil! Nabza göre, kadın kendini senden üstün hissetmesin. Gerisi gelir zaten.
En yakın zamanda aktif bir erkek arkadaşdan yardım alınmalıdır. Bazen hayat doğuştan kaydedilir.
utangaçsanız eğer ki zaman alacak durumdur.