bugün

özgüveni eksik erkektir. kızları kafasında çok büyütmüştür, onların gözünde cool gözükmek için sürekli hata yapmamaya çalışır.

atılım gösteremez, kızlarla konuşurken elleri kolları titrer.

futbol oynarken artiz artiz hareketler yapar. sağa sola bakmaz herkesin onu izlediğini sanır fakat kimse bizim garibe bakmıyordur.

bir kızla kesiştiği zaman, bana baktı diyerek havalara uçar, kendisinden hoşlandığını sanır.

+ kanka ne oldu biliyomusun

- ne oldu olum bi sakin ol

+ kanka bak şimdi bahsettiğim kız varya elinde çay bardağı ile geliyodu bende yardım etmek için kapıyı açtım teşekkür etti bana

- oha lan teşekkür ettiğine göre kesin hoşlanıyo senden

gibi muhabbetleride sık sık meşhurdur, kızlarla pek içli dışlı büyümediğinden kaynaklanır bu durum.

elin kaşarı için bile heycanlanır eli ayağı dolanır bilseki o kaşar herkese öyle davranıyordur, ama bizim saf oğlanımız bunu kendisine yapılan özel muamele sandığından kendisinden hoşlanıyor duygusuna kapılır.

biraz açılsalar bu düşündüklerinin tamamen yanlış olduğunu, bir kız için kendisini o kadar kasmaması gerektiğini, onlarında kendisi gibi olduğunu görecektir.

zamanla aşılacak soyut duygulardır.
çocukluğuna inmek lazımdır.
aynı zamanda pazularunu sıkan erkektir.
diyalogların farklı şekilde geliştiğini düşündüğüm durumdur.

+ kanka ne oldu biliyo musun?

- ne oldu olum bi sakin ol.

+ kanka şu at gibi hatun yok mu bahsetmiştim, çay almış geliyodu ben de fırladım hemen kapıyı açtım, teşekkür etti o da.

- ooooo kesin vercek bilader.
çok basit bir durumda zorlanan erkektir. Bana kaç kız kaç bakış attı da ciddiye almadım. inanin face adresini istemek te tel numarasını istemek te çok kolay. Utanmaya gerek yoktur.
sebepsiz yere ruhunda kasma olan erkektir. elinde değildir. kız yokken atar tutar, kızı karşısında gördüğü an fabrika ayarlarına döner.
Anlamsız hareketlerin kralını yapıp etrafı gerer pezevenkler. Vay efendim ben şöyleyim vay efendim ben böyleyim diyerek kendini bitirir. Herkes bir an önce dursun şu sikik diye düşünene kadar durmaz.
sigarasını rahatça içebilir, hesabı ona kitleyebilirsiniz. sesi çıkmaz garibin. Ah şu kızlar.
bir şeylerin ispatı peşinde olan erkektir. kendini beğendirmek ister.
tecrübesiz erkektir.
ezik diyoruz biz ona.
böyle erkeklerin olması zaten komedi. asıl bomba onlarla çıkan kızlarda. yazık la valla.
fırlama birşey değildir.
genellikle bu erkek tipi asosyal ve çok az kız arkadaşı olmuş kişilerde gözlenir. kızlarla sohbet açamaz, konuşamaz ve cool olduklarını zannederler.
aile terbiyesi almış erkektir, kızlar kaçırmayın onu.
uzun deneyimlerimin sonucunda bu duyguyu atlattığımı düşünüyordum ki. otobüste bir bayan tak diye yanıma oturdu. kasıla kasıla bir hal oldum. soğuk soğuk terler döktüm. şekilden şekile girdim, ters takla attım. kafamı çevirdiğimde yanımda bir amca beliriverdi.

- iyi misin evladım. terlemişsin de.

+ müsayit bir yerde inebilir miyim ?
hiç kasmaya gerek yok ,saçmalayın ama konuşun .
Kızın da tadını kaçırır bu durum.