bugün

dün Instagram'dan "neden o kadar az arkadaşım olduğunu" merak eden birisinden mesaj aldım.

olamaz mı dediğimde de iki nedeni olabilir ya sevgilin vardır ya da ek hesabındır dedi.
başka nedeni olamaz çünkü. mesela ben öyle istediğim için insanları takip etmiyor olamam.

bir de bu insan sınıf öğretmenliği okuyormuş. üzülüyorum ya. mesleğini aşağılamak değil bu kesinlikle; şu ucuzluğa bak, kimler neler öğretecek çoluk çocuğa.

demem o ki; bir şeyler yazmak çok kolay ama kaliteli olmak çok zor.
Çok fena...
görsel
Çok fena...
görsel
olmayan bahanelerdir. o yüzden tanışmıyorum.
biz hitler diye bi taktik geliştiriyoruz henüz denemesi yapılmadı. öncelikle 2 kişi kütüphaneye gidip kitap okuyor veya ders çalışıyor bu esnada çevreden bir veya iki kızı av olarak seçiyoruz. kız veya kızlar hava almaya, çay veya sigara içmeye çıkarken 30 a kadar sayıp peşinden iniyoruz. bizi duyabileceği menzile girmeden önce ben başlıyorum hitler davasında haklıdır diğeri diyor hitler hastalıklı manyağın tekidir. bu sırada tartışmayı devam ettirerek elimizde çayla veya sigarayla hedefe yaklaşıyoruz ve bir anda dönüp sen ne düşünüyorsun diye soruyoruz. hangimizi savunursa savunsun seviyeli şekilde tartışıp daha sonra tanışıyoruz. eğer hitler kim derse siktir edip yeni hedefler arıyoruz. burda mesele olayların planlandığını kıza asla çaktırmamakta. kızın yanına yaklaşırken arada erkekler falan olursa tartışmanın hararetli kısmını kıza denk getirmek ve önlerinden geçerken erkekleri görmemiş gibi davranmak. aradakiler erkek yerine kız olursa onlar üzerinde de denenebilir. kıza sigara çay kahve veya otomattan herhangi bir şey ikram edin. vedalaşıp ayrıldıktan birkaç saat veya bir kaç gün sonra kıza nasıl oluyorsa tamamen tesadüf şekilde tekrar rastlayıp kısa sohbetler ediyoruz. zaman içerisinde bu tamamen tesadüf karşılaşmaların sayısı arttıkça kızla samimiyet kurmak artık taktik değil yeteneğinize kalmış kardeşlerim. hayırlı işler iyi eğlenceler.
En iyi yöntem budur, deneyin işe yarıyor.

https://youtu.be/-b2_9UHvepA?t=30
Af edersiniz sizinle daha önce hiç karşılaşmış mıydık ? en klişe olanlarındandır. Saatiniz , çakmağınız var mı v.s bu klişelere dahildir.