bugün

bazen katıl'ası bazende katılası bir durumdur.
(bkz: milli olunca geçer)
bazı mental retadrasyonlu sözlük kullanıcıları tarafından hakarete varan bir samimiyetsizlikle bok atılıp cool görünülmeye çalışılan öylesine yazılmış bir yazının başlığı...
ah bu latince nelere kadirsin sen..kimi zaman karizmatik kelimelerle vurursun karşındakini,kimi zaman ansızın çekersin derinliklerine...
yazıktır günahtır . ben işin psikoloji kısmından, içgüdüsel bakımından zartından zurtundan anlamam. bir insan karşı cinsle muhabbete girmekten niye utanır ki, arkadaş olarak bakmıyorsun demekki o zaman sen karşı cinse, ağır abazasın demektir.

-berke naber?
+eee kem küm ııı şşşlll kkk
-berke iyi misin?
+!???
-berke nereye ?

bu ne lan? böyle hayatı sikeyim. gençler bu durumlara düşmeyin. utanmayın. (bu durumdaki adam muhtemelen ergendir daha ondan genç dedim yoksa 21 yaşındayım amk)
kadın akraban değilse baska birşeyin de değildir...sadece üremek için ihitiyaç duyacağın gönüllü ortağındır...geri kalan herşey bu iğrenç durumu meşrulaştırmak için uydurulmuş zımbırtılardır..örneğin aşk ,sevgi v.s.
Ben de olan durumdur.Normalde zaten çekingenim kızlarla konuşurken daha da çekingen olurum.Acaba asılıyorum filan zanneder mi ne konuşsam ki nasıl konuşuyorum acaba çok mu kaba diye uzar gider içimden sorular.Tanışmak istesem terslenmekten korkarım.işte böyle sözlük benim sorunum da bu.Sözlüktaşlarımın yardımını bekliyorum özelikle bayanların.