bugün

(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
kız olamadığı içindir net. yada eziktir yok bi tık ötesi .
bi sevdiğin adamdan (bkz: adam) nefret etmek kadar etkili değildir.
ılık olduğunuza delalet eder.
Ask acisi ceken bir erkek soylemidir net. Ama bence her kiz ayni degildir. Birinde bulamadiysan digerinde muhakkak bulursun aski kardes.
sokacak delik bulamadığından kaynaklanır.
daha çok sevgiye ihtiyaçları var halbuki. sevin efendim. onlar bizim geleceğimiz.
Malesef günümüzde iyice artmis bulunan hayasizlik, iffetsizlik, edepsizlik, arsizlik, ahlaksizlik vb. Vs sonucunda kiz ve kadinlarin erkeklere yaptigi zulüm sonucu akli basinda olan, iffetini korumak isteyen, ahlakli ve edepli olan, hayali erkeklerin yapmak zorunda birakildiklari seydir. Malesef kurusuyla yasiyla butun kizlardan nefret ediyor insan. Ayrim yapamiyorsun zaten cogunu akli basinda bulamiyorsun. Allah'ı zikretmekte gafil, akli fikri gonul eglendirmede askta meskte olan, hayasi, edebi, ahlaki, iffeti, namusu, şerefi ile kalitesini, karakter ve kisiligini gostermesi gerekirken cogu vucut hatlarini belli edecek sekilde giyinen et parcasi toplulugu bu kimseler. Bu demin saydigim vasiflari bulunmayanlar ne yazik ki erkeklere adice zulmetmekte. Baska turlu erkekleri elde edemeyeceklerini kandiramayacaklarini biliyorlar. Zaten onlarla beraber olan erkekler o et parcalarindan daha asagilik karaktsr ve kisilige sahip kimseler. Kesinlikle erkekler sutten cikmis ak kasik degil. Zalime meyleden hatta tesvik eden ondan elbetteki beterdir. Burda suclu olarak ebeveynlerinde payi var. Cezasini cekecekler elbet. Onlar bu dunyalik kimseler. Ahireti dusunmeyen kimseler. Kim ki bu kimselere arkadaslik vb. Yollarla meyleder o da onlardan nasibini alacaktir. Yuce allah "zalimlere meyletmeyin sonra cehennemde yanarsi niz" buyuruyor.

Ozetle, guzel olma ugruna igrenclik yaptigindan bihaber bu gafiller toplulugu malesef cagimizin vebasidir.

halbuki osmanli devrinde guzellik haya ile edep ile, kisinin allah'a olan kullugu ile olculurdu. Simdi acik olani evlenince bi kapaniyor ama nasik kapanis. Sonra ilk baslarda kildigi namazida kilmiyor. Namazi ve kapanma isini allah rizasi icin degil, kul rizasi icin yapiyorlar.

Bu et parcalarininda yaptigi bu, allah'in rizasini terk edip, gecici dunya menfaatine hizmet etmeleri. Bu kimselerdir ki asiri derecede kotulugu emreden nefslerine uyanlar...

12. Yusuf suresi
53, (Bununla beraber) nefsimi temize çıkarmıyorum. Çünkü nefis aşırı şekilde kötülüğü emreder; Rabbim acıyıp korumuş başka. Şüphesiz Rabbim çok bağışlayan, pek esirgeyendir.

8. Enfal suresi
64,Yeryüzünde düşmanı tamamıyla sindirip hâkim duruma gelmedikçe, hiçbir peygambere esir almak yakışmaz.
"""Siz geçici dünya menfaatini istiyorsunuz, hâlbuki Allah ahireti (kazanmanızı) istiyor.""" Allah, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

11. Hud suresi
113,Zulmedenlere meyletmeyin; sonra size ateş dokunur (cehennemde yanarsınız). Sizin Allah'tan başka dostlarınız yoktur. Sonra (O'ndan da) yardım göremezsiniz!

3. Ali imran suresi
14,Nefsanî arzulara, (özellikle) kadınlara, oğullara, yığın yığın biriktirilmiş altın ve gümüşe, salma atlara, sağmal hayvanlara ve ekinlere karşı düşkünlük insanlara çekici kılındı. Bunlar, dünya hayatının geçici menfaatleridir. Halbuki varılacak güzel yer, Allah'ın katındadır.

15,(Resûlüm!) De ki: Size bunlardan daha iyisini bildireyim mi? Takvâ sahipleri için Rableri yanında, içinden ırmaklar akan, ebediyyen kalacakları cennetler, tertemiz eşler ve (hepsinin üstünde) Allah'ın hoşnutluğu vardır. Allah kullarını çok iyi görür.
Kukusu olanın imanı olmaz, kızlar genelde orospudur ve nefret etmek hakkımızdır.
(bkz: bütün erkekler aynı diyen kız)
her şeyden bunalmış insan beyanatı. devir değişiyor. hal bilmez hatır bilmez insanlar hep olacak. her insanın diğer yarısını bulacağına inanmak istiyorum.
schopenhauer reisin dediği gibi.
'dar omuz, kısa boy, dar bel gibi erkek altı, estetik dışı şeylere güzel dememiz ne garip'.
bu tarz yazılara bakarak kızlardan nefret edebilir onları alçaltabiliriz ama ilk 3 bira sonrasında yine onu arıyacan salak. s e şöpenhavyermiş.
bir tür hastalıktır.sağlıklı bir insan böyle bir şey yapmaz.benim birçok kızdan daha fazla nefret ettiğim erkekler de var nefret ettiğim bazı kızlar da var.

bu cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesi.qıps. (bkz: msn)
Tüm kızların genel fikri. Hepsi birbirine düşman bunların.
travesti olmaya meyilli kişi sözü.
nefret eden erkekse eğer, nefret edenin kız olmasıyla eş değer tehlikeli bi durumdur. inşallah fesatlıktan ölmezsiniz.
(bkz: gay olmadan önce söylenen son sözler)
izin veriyorum. (bkz: entry nick uyumu)
sevmeyebilirsiniz, kızları ben de sevmiyorum ama nefret bir insanlık suçudur. o kadar da ileri boyutlara taşımayın durumu.
biri dışında içinde bulunduğum durumdur. kızlar beni kaptılar.
güncel Önemli Başlıklar