bugün

beyaz pantolon giymeyin bence. aynada fotograf çektirmeyin. özellikle vucut yaptığınızı gösteren fotograflar koymayın pls. sakalı uzatın bir şeye benziyorsunuz sonra. bir de iyi araba kullanın yahu. emir vermeyin ağzınıza çakasım geliyor. karşınızdaki bir şeyler öğrensin sizden. bir de iyi niyetli olun. aslında en önemlisi bu.
Ya bu tavsiyeler kime göre neye göre. Bu kızlar fabrika çıkışlı değil ki hepsinin aynı zevkleri olsun.

Bide bazı kızlar yok ayna karşısında foto çekilmekten falan bahsetmiş, zeytin köy apaçisinin burada işi olmaz zaten kasma kendini. Diş fırçalamak? Zaten biz taş devrinden geldik falan demi. Hele hele sarımsak yiyip dışarı çıkmak 1 no lu hobimdir.

Not: başlığı açan kişiye tebriklerimi iletiyorum well played.
adam olun.
Oturmuş kendi ter kokulu bodysini çıkaramayan, zerafet yoksunu, elleri bakımsız ağzı küfür dolu kaba, yada kocaman bedenine giydiği taytın mide bulantısı görüntüsünü görmeyen, kadınlarında yapabileceği tavsiyelerdir. Tavsiyede bulunmak bilgelik gerektirir. Ehil değilsen konuşma hatun yahu.
yalan söylemeyin, aldatmayın, ilgi gösterin, trip çekin, sabırlı olun, hesabı ödeyin, sevişmek istemeyin, isteseniz bile aşkla sevişin, yanımda osurmayın falan filan.

kız olsam bunları yazardım tabi.
Her kızı aynı sanmayın ayrıca her mini etek giyen orospu değil bunu anlayın pls.
Küpe takın çok tatlı duruyo mümkünse dövme yapın ilgi çekiyor pls.
Adam olun lütfen. Kandırılmayı hak eden o kadar kaşar varken iyi kızları kandırmaktan vaz gecin.
bence önce bir tarzınız olmalı. öyle elinize ne geçerse giymeyin. temiz ve bakımlı olun. şakalarınız biraz daha seviyeli olmalı bir kızla konuşuyorsunuz bakkal Hamdi ile değil. cimri olmamalı buradan kasıt illa zengin olmalı değil. ve sakın ama sakın görgüsüz olmayın, kendinizi çok övmeyin gerisi zaten gelir hadi bakalım...
ne yaparsanız yapın o siyah boncuklu kolyeyi takmayın. üstünüze size en çok yakışan kıyafetleri giymiş olsanız bile o kolye yerle bir ediyor sizi.
Dış görünüşe önem vermeyin. Sevin be. Kalbini sevin. Bir kadını sevin. Anlıyor musunuz? Dokunmaya kıyamayacak kadar sevin..
saclariniza çok jöle surmeyin.
alt metni "gidin çalışın para kazanın pis fakirler" olan tavsiyelerdir.
Merak edilen tavsiyelerdir. Gerçi tavsiyeye ihtiyacım yok ama hadi verin bakalım dediğimdir.
Adam olun adam. Gerisi hallolur.
Yolda yururken bayanlarin dibine dibine girmekten vazgeçin. Yavşak durumuna iniyorsunuz direk.
sabahları günaydın deyin.
el kol sakalari yapacaz. baska bisiy iste.

memesi olanlarin olmayanlara tavsiyeleridir. memelerini paylasmak icin bir de kosul sunuyorlar. boyle olmaz. lutfen ama. ben kucukken spor kolu baskaniydim ayrica onu da belirteyim.
Sıradan eksiledim kezolar geçmiş olsun.

Kendi karakterine bakmadan bize tavsiye veren çok akıllı (!) türk kızının dinlenilmemesi gereken tavsiyeleridir.
Bence hep lacivert giyin.
Saçma sapan renklere gerek yok.
Aradiginiz tek ozellik nefes almamiz olmasin lutfen.
bence tavsiyeye gerek yok insan nasıl bakarsa öyle görür. doğa nın kanunu bu kötüler olmasa iyilerin kıymeti kalmaz bırak olsun kötüler düşünceli zeki adam zaten kendi düşünebilir.
Sanki hayal dünyasinda yasiyoz
Ne bicim tavsiye la bunlar
Bence baslik kizlarin istedikleri koleler olmaliydi.
Tavrınızın, tutumunuzun arkasında durun.

Oynamayın.
Bosverin kizlari beyler
(bkz: erkek adamin erkek sevgilisi olur)
gece gece mide bulandirdim ama idare edin.
edit: cok pisligim.
güncel Önemli Başlıklar