bugün

ay bekçi peşime takıldı,
ay kargocu peşime takıldı

diye şikayet eden ayak yapan kıza hitaben,
ulan tesadüfen hoşlanacağın bir tip olsa gıkın çıkmazdı demek!
ay bakkal bana asıldı
ay kasap bana sarktı
diyen kıza hitaben,dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek yanaşmaz demek!
yer mc donalds 2007
dondurma veren kız külaha dondurma basmaktadır.müşteri olacak it kopuk,
ver coşkuyu ver coşkuyu der.komiklik yaptığını sanmaktadır.
tam da "ulan sen nasil erkeksin de kizlara ayar veriyosun durzu" diyerek kendi hemcinslerime tassallut etmek uzereyken hakikaten de ayarin dallisini budaklisini damarlisini sonuna kadar hak eden bir takim disi eshasi gorunce, gecici olarak nezaketimden odun vererek gerceklestirilmesinde bir beis gormedigim kimi zaman interaktif kimi zaman oldukca kanli canli super latif olaylar silsilesi. ama hep degil lan. arada. luzumu halinde. cani cekene. mazluma el kaldirmak olmadigi gibi, dil kaldirmaktan da ictinab edeceksin efendi.
+senin bir yerlerine taş kaçmı$.
-almak ister misin dilini sokup aklımı, alabilir misin? kovabilir misin beni senden.. *
Sosyoloji dersinde hoca Somali'deki askerlerin cinsel ihtiyaçlarını gideremediğini anlatmaktadır.Durumdan rahatsız olan bir kaç kapalı kız dersi izinsiz terk etmek için hareketlenirler. Ders hocası saatine bakar ve kızlara şöyle der:
"Kızım acele etmeyin daha Somali uçağına vakit var".
kendini çok beğenmiş eski sevgiliye yapıldı mı tadından yenmeyecek ayardır.
yer: otobüs durağı
saat: 16:30
plan: çok hain.
eski kız arkadaş durakta 4-5 kişilik bayan arkadaş grubuyla otobüs beklemekte. ben arabayla durağın 25-30 metre kadar gerisinde beklemekteyim. durağa yanaşıyorum camı açıyorum ve diyalog başlıyor.
- gideceğin yere kadar bırakabilirim.
(aralarında oooo sesleri eşliğinde, kikirdeşmeler. kısa konuşmalar geçiyor. eski sevgili de bi afra bi tafra aman küçük dağların hakimiyeti bende edası) 2-3 adım atıyor arabaya doğru.
-e hadi bineyim bari.
( işte tam bu anda plan işlemeye başlıyor. önceden durağa yerleştirilmiş sülümen* bir hamlede arabaya biniyor.
sülümen: kanka çok beklettin ya nerde kaldın(normal konuşma tonundan bi tık yukardan bi sesle)
ben: kanka trafik vardı kusura bakma.
sülümen: dur radyo açıyım( çok yüksek bir ses tonuyla)
radyo: çek git bebeğim uzaklara çek giiii iiii iit...
kız dondurma yemektedir...

e- bişey sorucam ama yanlış anlarsın diye korkuyorum...
k- yanlış anlamam sor hadi.
e- yalayabilir miyim?

kız dondurmayı uzatır...

e- bak işte yanlış anladın!
k- ?!?!
kız yaa öküze bak! şeklinde elemana bağırır, eleman sıfatını bozmadan kıza dönüp "bakıyorum" der.
mekan : dershane kantini
Baş rol oyuncuları ben ve o

eski kız arkadaşım durup dururken kuzeninin gazıyla benden ayrılmaya karar verir ve son bir pislik yapmaya karar verir. Arkadaş ortamında bağıra bağıra beni hiç sevmediğini ve paramı yemek için çıktığını söyler ve en sonunda da senden nefret ediyorum diye bitirir. O zamana kadar sakin olan ben den tek bir cevap gelir. şeyimin üstünde inlerken öyle söylemiyordun. Ben susar, kız susar lakin dershane milletinden bir ooo çıkarki tadından yenmez. olay olalı 8 sene olmuştur ancak kız dan gelecek cevap beklenir.

Edit: yazım hatası...
ben - b abla -a
bir gün dükkanın önünde müşteri avlarken bir abla yaklaşır. eteklere bakar falan filan.
a-bayanlar için mini etek varmı?
b-malesef abla erkekler için var ama gösteriyim istiyosanız?
der ve içeri girerim mini eteği getiririm fakattt ablam buharlaşmıştır. dahada yüzünü görmedim kendisinin.
*
kız: seni seviyorum.
erkek: teşekkürler.
*
- aa pembe elbisen ne kadar güzel.
+ senin için giyindim.
- rica etsem benim için geri çıkartırmısın?
-31 gibiyim kızım, beni çekemiyosun.*
yaşanmış olaydır Bir kız msnden başka bir kız adresi alarak sevgilisini işletmektedir, çocuk o kıza pek pas vermez. Ertesi gün buluştukalrında kız ;
aşkım dün msndeki kı bendim sana oyun oynadım bakalım beni aldatacak mısın diye
öylemi madem bana oyun oynadın güzelim sende game over oldun hadi eyvallah
*
(bkz: sen ne okuyorsun abisi)
ayar ayardır. erkeği kadını olmaz. okudum ettim hatta bazılarına artı verdim vefakat "çükümde inlerken öyle demiyordun" türü cümle kuran amiplere seslenesim geldi. onlara, "ben küçük şeylerle de mutlu olabiliyorum" diyen çıkmamış herhalde... öhöm neyse efendim. ayar sikle değil zekayla verilir. *
evlilik teklifi yaparken,

22 ayar beyaz altının üzerinde bir tek taş yüzük.
tarafımızdan yapılmıştır.

kız: bitti anlıyormusun? bitti.

cosmograph: ben henüz öyle birşey söylemedim!

edit: bundan önce bu lafı söylediğim bütün kızlar burada yazarmış. bukadar eksilenmesinin başka anlamı olamaz. olsun ama ben zamanında yüzünüze dedim siz sadece buradan eksilersiniz. klavye intikamcıları sizi.
kızın birisi parkta ufacık minicik fareye benzer köpegi ile dolanıyor bizde oturmuş muhabbet ediyoruz o arada kız köpegi ile önümüzden geçerken ;

arkadaş: aa fareye bak lan tasmalı

kız: salak o bir cins köpektir

arkadaş: hadi ya kaç pille çalışıyor.
üniversite 2. sınıftayım.. çok sevdiğim de bir arkadaşım var ismi sezer.. bizi bunla bi akşam kaldığımız yurttan aynı sınıfta olduğumuz ve bana hazırlıktan beri kesik olan sarışın bir hatun almaya geldi.. yeni eve taşınmışlar, ıslatalım falan.. neyse, konya'yı bilen bilir, zafer'den bosnaya gitmek için atladık tramvaya, vardık bunların evine.. başladık içmeye falan ama biz pek sosyal ve paralı olmayan iki üniversiteli olarak mütemadiyen kaldığımız yurttan, kardeşimiz gibi sevdiğimiz arkadaşlarımızdan, yaptığımız piçliklerden falan dem vururken, bu bana hasta olan sarışın abla lafa giriverdi.. lafa girmeden önce de her haftasonu eğlenmek için disco tarzlı bi yere gittiklerini, arabayla alınıp arabayla bırakıldıklarından bahsetti ki bendenize pası resmen vermiş oldu.. bana kalansa boş kaleye topu yuvarlamaktı;

b: ben
sa: sarışın abla

sa: ya sizin ne kadar sıkıcı bi hayatınız var ya! amaaaan, hep yurt hep yurt.. yok mu konuşcak başka bişeyiniz? çok sıkıcısınız..

b: napalım be canım? biz sizin gibi her haftasonu merkeze gidip eğlenemiyoruz çünkü paramız yok! hem biz arabadan inip arabaya da binemiyoruz çünkü senin kadar beğenmiyolar sanırım bizi! kısmet işte...

ablamız bi 5-10 dakikaya sızmıştı.. *
hanım kızımıza laf atılmış oda aklına o sıralarda aklına gelebilecek en kötü küfürü savurmuştur asker kişisine.
k:bok ye!
e:(pişkin) sende benimkini ye
k:(dumur, gözler pörtlemiş) hayret bişi ya cık cık gerizekalı.

başka bi zaman başka bir erkek
e:sana daha önce çok güzelsin diyen oldumu
k:(utangaç bir eda ile) şeyy evet
e: eh yalan sölemişler..
üniversite ikinci sınıfta idim... şımarık, havasından geçilmeyen bir kız, konuşma sırasında, durup dururken ve konuyla alakasız bir şekilde düşündüğünü söyledi:

k: sen çok çirkinsin...
u: iyi de bunu ben biliyorum zaten... peki sen ancak görünürdekileri, herkesin bildiğini söyleyebilecek kadar sığ düşünceli olduğunu biliyor musun?
-keşke sarışın olmasaydın.
dün akşam verdiğim ayarlardan birisidir.

kız: sikimde değil valla
k.o.k.: olmaması normal değil mi?
güncel Önemli Başlıklar