bugün

Kendince yakışıklı olmasına rağmen bir türlü kızlar tarafından fark edilmeyen erkektir.
her şeyi cinselliğe bağlayan bir ergen olmaktan dolayıdır.
türkiye'de kezbanların sayısı ile doğru orantılıdır kendileri bir manken oldukları için zaten uzun boylu yakışıklı zengin erkekleri tercih ederler çünkü kendilerini de süper sanarlar.
normal yada ortalama her erkeğin başına gelebilecek durumdur.
(bkz: götü havada gezmek)
(bkz: Türkiye de ki kezbanların genel özellikleri)
(bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler/#18605317)
benim bu. her şeyi cinselliğe falan bağladığım yok olum ne alakası var? kızlar bir takım erkeklerle gezip tozuyor, birlikte oluyor, ayrılıyor... ulan! diyorum, benim onlardan ne eksiğim var? etliye sütlüye karışmayan kendi halinde mülayim bir adam olduğumdan mı fark edilmiyorum acaba? bir fark etseniz, hayatınızın anlamını bulacaksınız..
Farkedilmeye çalışmaktan vazgeç bak istediğin olacak.
biraz kendini belli etmek gerektiğini düşündürür.
Boyum ilkokulda 1 metre 17 cm iken bile beni fark ediyorlardı, gerçekten garip şuan mı?

180 ama yeterli bulmuyorum 125 bin tl lik ameliyata girmem için babamla arabayı satma konusunda anlaşamadık 7 cm için değer mi ha var ha yok diyor, olur mu baba 7 cm yukarıdan bakmak kötü mü gözle görülür bir fark diyorum, hele 24 25 yaşına gel de uzaman dursun bir düşünürüz şimdi boşa gider 4 5 yılda 2 3 cm uzarsın falan diyor.