Davet eder çünkü.
Düzgün bir bok olsanız gayet ederler tabii siz iki kibar davranışı bile flört sanan dallamalar olduğunuz için pek yaygın olmuyor buralarda.Ayrıca kalitesiz kadınların peşinde koşup kendilerini bir bok sanmasına sebep olanlar da sizlersiniz o yüzden zırlamanın bir mantığı yok bence.
Geçenlerde paraya kıyıp alkolü almışız, ama az buz değil sıçana kadar içmelik. 3 ü kız 6 kişiyiz. Neyse çok kısaltarak geçiyorum sabah kalktığımda pardon sabaha kadar içmiştik akşam kalktığımda kızlardan ikisi odada yatıyordu ben salonda yatıyordum. Masanın üstü savaş alanı gibi falan. Tabi ben gürültü yapınca kızlardan biri kalktı, o da diğerlerinin yanına gitti. Meğer diğerleri başka bi uşağın evine gitmişler. Ordan kızlar yurda geçecekmiş oğlanlar orda kalacakmış. Ben tabi içerde uyuyan kızı unutmuş, biraz kendime geldikten sonra açmış eu4 te avrupayı fethediyorum. Bi ara tuvalete falan gittim, odanın önünden geçerken onu da gördüm hala yatıyordu. Acıktığımı da farkettim. Dürterek uyandırdım kalkıp yemek yiyecek misin diye. Uyandırmadan hemen önce üstünde sütyenden başka bişey olmadığını farkettim. Allah affetsin çok güzel gerdanı vardı. Kalkarım birazdan sen 2 kişilik söyle ne söylüyorsan deyip gönderdi beni. Yemek geldiğinde tekrar dürtüp kaldırdım. Bir anda kalktı ama altında tayt üstünde sütyen var, ben aptal aptal bakıyorum, o da aptal aptal bakıyor. Dedim ki dışarı çıkayım da giyin. Aq zaten görmüşüm ne göreceksem üstüne bi tişört giyecek altı üstü. Neyse gittim salona masayı üstünde yemek yiyebilecek kadar topladım. O da geldi. Neyse yemeği yedik az biraz sohbetten sonra ben tekrar odaya bilgisayarın başına geçtim. Az sonra o da geldi. Yine mi bu oyunu oynuyorsun dedi. Bu tarz sorulara sikleyip cevap vermezdim. Eve gelen birine geldin mi diye sormak gibi bişey aq. Şu anki hedefin neresi dedi. Avrupayı fethediyorum az kaldı. Habsburgları yedim diye başlayıp kısaca özetledim. Sonra dediki boşver avrupayı gel beni fethet. Gerisi özel genşler özel mesajla ısrar etmeyin anlatmam. Biraz uzun oldu ama neyse. Evet. Teşekkürler.
neden etsin ki peşinde koşan bir sürü abazan varken.iki kırıtsa yeter.
Bana az kalsın biri ediyordu hemen yüzük parmağımı gösterdim.

Şansınıza tüküreyim gelip evliye teklif ediyorlar. Bekarlar yine yayan...
Bana böyle bir bilgi gelmedi.
Ederler ama nadir.
Ya araya arkadaş sokarlar ya selektör çakarlar.
eder edenler var, bana iki kere edildi zaten 4 ilişkim oldu %50 resmen. swh
Kezolar kadın mıydı ki la? Sorusu aklıma hep gelmiştir.
bende merak ediyorum, neden teklif etmiyorlar acaba.
ihtiyaçları olmadığı için. fazlasıyla teklif aldıkları için etmeye gerek duymazlar.
kabul edelim ki gençler; biz bu kızları çok şımartıyoruz.
Arz-Talep. Biz çok eşliyiz o sebeple denge ancak bu şekilde kuruluyor.
Yaratılış gereğiymiş demek ki.
(bkz: kızlar neden telif vermez)

eser sahipleri kendileri sonuçta.
Bir kadın, yaratılış ve fıtrat gereği, ilk başlarda dikkat çekilmek ve türün devamında faydalı ve güzel çocuklar elde edilebilsin diye seçici davranır, o yüzden teklif etmez.

ikinci soru ise daha basit. Düşünmesi değil tepki vermesi bu erkek ve kadınlar için yeterli.

Paradoks olabilmesi için kadının bu olayın farkına varabilecek kadar duruma müdahil olması lazım.

Al sana üçü.
Bir sorunsal. Bir kadın veya kız net olarak neden teklif etmez? Teklif etmiyorsa neden teklif almayı kabul görüyor? Bu bir paradoks mu? Bu 3 ünü istiyorum.
edenleri vardır. Yoo bana geldi.
'kızlar teklif etse, türk erkeklerin 'sözde' istedikleri gibi girişken olsalar, o zaman türk erkeği erkekliğini nasıl kanıtlayacak?' gibi bir soru gelmesine neden olan başlıktır. soru bir kenara, tabii ki kadınlar da 'teklif' edebilirler, istiyorlarsa etmeliler.
katılmadığım düşünce. oldukça zenginim. kızlar altımdaki arabayı gördükten sonra direkt yanıma gelip cilve yapıyorlar. hatta kötü espri yapıyorum, inadına gülüyorlar. zenginlik de başa bela arkadaşım. o yüzden mini şortlu kızlara değil beni kalpten sevecek bir bayan arıyorum. üstteki entry'mde değindiğim gibi 15.000 tl gelirim var, yozgatta yaşıyorum 65 yaşındayım, yaş skalam 20-25 esra hanım.
(bkz: kızlık gururu)
(bkz: sen öyle san)
Yurt dışında bir sorun teşkil etmemesi bunun toplumsal bir tabu olduğunun en açık göstergesidir.
çünkü kadın erkek eşitliğini desteklerler(!) erkeklerin yaptığı her şeyi yapabilirler.
incileri dökülür,

kadınlığa aykırıdır safsatası yüzünden,

kendilerini ağırdan satmak isterler.
Yalnış ederler.