bugün

arabaya atılan kızla yiyişmek için en uygun mekanlardır.
1. otopark
2. deniz kenarı
3. şehir manzarası tepesi.
4. alışveriş merkezi otoparkı.
5. arabanın bagajı.
asansör.
şahsınıza ait ev, otel odası, araba, yazlık vs.
rahat olan her yer yiyişmek vb tür etkinlikler için elverişlidir ama ev en iyi fikir.
Boş olduğu sürece en güzeli kendi evindir.
mekan önemli değildir. sadece sakin olmalıdır.

kızla sevişmek için uygun mekanlar.*
parktır park mahalle parkları .
ev. en risksiz, en güvenli, en mantıklı mekan. yok rahat batıyor diyorsan sinema da olur, araba da olur, park da olur, çalılık da olur. yok ergenim, liseliyim diyorsan zaten ev olmaz diğerleri olur.
Trafolar tam yeridir. Hem sürtünme sonucu trafoya tam destek verilmektedir.
siz ormanda yiyişin, insanlar yataklarında sevişiyorlar.
Kapalı Otopark yeteri kadar heyecanlı olur.
(bkz: sote cafe) *

var böyle bir yer, misyonuyla ismi aynı doğrultuda üstelik.

nerde mi ?

(bkz: http://bursa.firmap.com/firma/210263/cafe_sote.html)
kaliteli olsun diyorsanız atlayın arabaya doğğru babakaleye* gidin. sonra güneşin batmasına yakın kalenin tamamen denize bakan sağ tarafına gidip başlayın mevzuya. böyle kalenin üstünde denize ve gün batımına karşı güzel olur. *
*meyve bahçesi (portakal bahçesi tavsiyemiz. çünkü portakal bahçesi filizlendiğinde verdiği koku uyarıcı etkisi yapar),
*sıcaklığın düşük olduğu yerler ( yüksek sıcaklık kan dolaşımını hızlandırır ve erken boşalmaya sebep olur),
*deniz(akdeniz olursa daha iyi olur. tuzluluk oranı fazla olduğu için suyun kaldırma kuvveti daha fazladır).
yiyismek yerine bunu öpüşmek yaparsak, kapı önü yada yağmurlu bir günde saydam şemsiyelerin altında.
lokanta. yiyişmek ne amk ergeni.
avm lerdeki engelli WC leri .
sinema. *
kızın kabul ettiği her mekan uygundur aslında.

sahil ( bir de gece ise)

sinema ( bir de en arka koltuk ise)

araba (bir de camlar flimli ise)

park ( bir de kış ise akşam ise ne tadına doyulur ne de kimse görür)

orman ( ormanda yiyişme tam olarak yiyişme olarak kalmıyor bir üst level için orman.)

bar tuvaleti( bildiğin yiyişme mekanı ama çok güzel de seks olabiliyor)

daha sayardım da ben yiyişme olarak bildiğin sevişmeyi anlıyorum.. hiç yiyişmedim sözlük.
(bkz: otobüs durakları)
samanlık.
sinema ve arka koltuklar.

dip not : bunun cevabını azgın ve seksi çiftler bilmektedir.
kızın evidir efendim en temizi.
bundan 3-5 yıl önce çıktı sanırım bu ''yiyişmek''ifadesi. o zamanlar bu kelimeyi kullanları biz meşe odunuyla kovalıyorduk. itin götüne sokuyorduk resmen. bakıyorum şu sıralarda literatüre girmiş gibi. demek ki ülke kötüye gidiyor. * yani şöyle bir ortamda ben yiyişmem, direkt sikerim olur biter.
Tuvalet,samanlık.