bugün

kızkardeş sahibi olmayan erkektir, yazıktır erkeğidir. şahsım adına konuşursam hep bir kızkardeşim olsun istemişimdir.

(bkz: şantaj unsuru olarak kız kardeş)
(bkz: stres topu olarak kız kardeş)

candır, can.
kız kardeşinin kıyafetiyle, tanıştığı insanlarla uğraşmasına gerek olmayan "oğlum kardeşini koru kolla, o kız çocuğudur bilmez hede hödö"sünü yaşamayan erkektir. kısacası kafası rahat olan erkektir.

ayrıca dayı olamayacak erkektir.
sözlükte "türk kızı şöyle çirkin, böyle kaprisli" temalı başlıkları dolduran erkektir.
kızlara dürüst, düzgün, namuslu davranma konusunda, kızkardeşi olanlara göre daha pervasız olurlar zannındayım. ama aksini de düşünemiyorum bile, bir genç kız kardeşi olup da onun bunun kızına dalıp çıkan, gezen, rahatça suistimal eden adamlar başkalarının da kendi bacısına yaptığını hayal edince daha mı iyi orgazm olur ki.* halk arasında sözü bile var; anan bacın yok mu derler adama. niye? işte bunun için.
'kalk su getir kız' deme lüksünü yaşayamayacak erkektir.

abime selam ederim burdan. ekşide kal buraya uğrama sakın.

-o nasıl entry kız kırarım kafanı!
+ama ağğbi!
-sıçtırma bacağına. git lan.
+hesabın çalcam senin bokum.
-lan lan lan...
baş ağrısına sahip olmayan erkektir. erkek kardeşe değişmem. en azından yanında küfür edebiliyorsun,cinsellik konuşabiliyosun,osurabiliyorsun bile ya var mı ötesi. kız olduğunu düşün. gereksiz bir stres.
keşke olsaydı diyen erkektir, istisnasız.
kız piyasasına daha zor giriş yapacak erkek tipidir. Kız kardeşi olanlar kızkardeşinin yardmıyla çok iyi istihbarat sağlayabilir
Sozlukten nasil ucurulurum adli bir calisma.
Hayatin bazi zor evrelerinde "Ah bir bacım olsaydı" diye hayıflanır.
kız kardeşim yok ancak hiç bir bacıma gözle veya fiziksel olarak hakkına girmedim. düşünceler sayılmaz inş*
kızkardeşi sabihi olmayan erkeklere bakış açımı değitiren bir başlık olmakla birlikte bir abiye sahip olmadığım için artık üzülmüyorum.
Şanslıdır. Bu devirde kız çocuk büyütmek çok zor. Evet
amına koduğumun dengesiz ensestci lannister'ı.
Yazık, dövmek sonra da sevmek gibisi yok.