bugün

erkek olduğuna emin miyiz? Bir sonraki aşama da, akşama uygunlarsa kızın ana babasını alarak eline çiçek ile erkeği istemeleri sanırım?
çooook bekleyecek erkektir ki ilk adımı atan erkeğe de kızı kaptıracaktır.
kızların mal olduğunu bilmeyen erkektir.
Daha çok bekleyecek olan erkektir. Türkiye'de yaşıyoruz. Öyle çıkıp da seni seviyorum senden hoşlanıyorum diyecek kız ancak kavak yelleri'nde olur ehe.
attığı ilk adımlarda karşı cinsin sert yaklaşımlarından çok fazla bunalmış erkektir. türkiyede kızlar zaman zaman haklı olarak taciz güdüsüyle yaklaştığı için erkek tersleneceğinden emin bir halde karşıdan sinyal beklemektedir.
Erkek enerjide degildir.Erkek enerji aktif olmayi gerektirir.Enerji akisi da herzaman erkekten kadina dogru olmalidir.
kız ilk adımı attığında kızla çıkacak. zamanla kızın orospu olduğunu düşünüp kıçına ilk tekmeyi vuracak mal erkektir. yahu sperm bile yumurtaya koşuyor kız sana neden gelsin.
turkiye'deki erkek cocuklarınin yetiştirme tarzından kaynaklıdır. Ayıplamak saçma. Avrupa gibi bir toplum değildir Turkye o yuzden de erkeklerimiz arasında sıklıkla karşılaşılır bu durumla. Turkiye'de kızlarda Avrupa veya Amerikaya gore daha soğuk ve mesafelilerdir ilk başta. O yuzden bir erkele bir kızın normal bir arkadaş ortamı yoksa ilişki kurması pek çok ulkeye gore daha zordur. BU konuda bir ulke scalası çıkarılsa Turkiye oldukça altlarda kalır malesef.
Benim yaptığımdır. Ha tabi gidip ben konuşmak isterim de şimdi karşıdan öyle bir tepki almam gerek. Bana onu hissettirmeli. Kız belli etmeden direk komuşmam tabi böyle sarkıntılık falan huyum değil. 17'yim. Şu ana kadar böyle yaptım 3 kız arkadaşım oldu iyi mi diye sorarsanız bence iyi.
Hangi taraf daha utangaçsa zaten o ilk adımı atamaz bu yüzden daha cesaretli olanın atması lazım. Erkek kızın ilk adımı atmasını bekler Kızda erkeğin atmasını bekler. Kafalarında onlarca senaryo kurarlar bir türlü olmaz. En sonunda ikiside birbirlerinin başkasını sevdiğini düşünürler. Kız oğlanı bekler oğlan kızı bekler konuşamayıp kavuşmazlar ve aşk olur.
görsel
ilk adımı kız atmaz,

siz bir punduna getirip üstsüz resminizi atarsınız, bir nevi ilk meme capsi erkekden gider.

işte banyodan çıktım, ferahladım falan temalı bir resim. Saçlar karışık gibi görünür ama aslında o resim atılmadan önce itina ile ayarlanmış ve o savruk karmaşık görünen görüntüde bir düzen oluşturulmuştur.

sonra banyo sıcak değil soğuk suyla yapılmış ve meme uçları belirginleştirilmiştir. Bunlar ileride beklenti oluşturacak durumlara olası ama ben böyle yapmıştım sana aşkolsun .s. s. s deme şansı doğurur.

sonra artık gelsin farklı açılardan çekilmiş meme capsleri.
ilk adımı atmaktan sıkılmış erkektir. Kızlar tarafından istenildiğini bilmek ister.
Ben ilk adimi aticam.
Sen de son adimi aticaksin ama.

Yerse.
Biz kızlar ilk adımı şeyedemedik belki ama sonraki adımlar hep bizden. Hep böyledir.
ben değilimdir. bence senkronize olarak birer adım atılmalı ve ortada buluşulmalıdır.
yani nolacak adımı atsa değil mi? zaten kız bi adım atsa erkek usain bolt olacak ama işte o ilk adım yok mu öldürür adamı.
ÖZGÜVENSiZDiR. FAKAT BAZI DURUMLAR VAR Ki ORADA iLK ADIM DEĞiL AMA UFAK BiR SiNYAL VERMESi GEREKEBiLiR. BAZI KIZLAR ERKEKLERi KORKUTUR UZAKTAN. BAKARSIN VE "YA BU KIZ HAYATTA BANA BAKMAZ" FALAN DERSiN. HALBUKi ALAKASI YOK NE KIZLAR NE MALLARLA BiRLiKTE. BU DÜŞÜNCEYE KAPILDIĞINDA KIZDAN ADIM DEĞiL AMA EN AZINDAN BiR "MERHABA, NASILSIN iYi MiSiN?" DUYMAK YETERLi GÜCÜ KENDiNDE HiSSETTiRECEKTiR.
gitsin babet giysin.
O bir adım gelse ben depar atacam da olmuyor işte öyle.
(bkz: bekledim de gelmedin)
daha çok bekler.. en azından benim açımdan.
hayal dünyasında yaşayan erkektir.
(bkz: son kelime fazla)
Çekingen ve utangaç erkeklerin yaptığı şeylerdendir.