son zamanlarda ağıma takılmış birer kahpelik timsali insan müsveddeleri. lise talebesi öğrencilerine cinsel fantezileriyle yaklaşan lise ve dengi okulların kalitesiz öğretmenleridir. bir kısmı da dershanede yuvalanmış, öğrencilerine etüt, soru sordurma ayağıyla yakınlık sağlamış; yeni yetme ve aklı beş karış havadaki genç yosma adaylarını tuzağına düşürmeye hazırdır. bu adamla haşnafişne eden kız da masum değil. onun da dalağını sikeyim. lakin, mesleğinin kutsiyetini böylesine hiçe sayan öğretmen bozuntuları toplum önünde utandırılmalıdır.
bide bunun üniversite versiyonu vardır, orospu çocuğu orospu çocuğudur.
doğru tespittir.
Bizim bi tane ahmet vardı sincap ahmet matematikci bu kızın tekine sarkmıs tenefüste kantinde ertesi gün bu kız dayılarını abilerini getirtip bunu bir dövdürdüler hacı. işte her böyle davranan gavata böyle yapmak gerekiyor.
nitekim onlara erkeklere nazaran daha puan vererek kendini belli eden hocalardır.
derste güneş gözlükleri ile oturan, sınıf defterini almaya gelen okulun top teninde zirvenin ortağı olan kızımıza gözleri ile tecavüz eden matematikçimiz aklıma geldi şimdi.
anılar.
gerçekten var olan, varlıgı herkes tarafından görülen ibnetör sapık pisliklerdir.

saçma sapan dibine girerek konuşmalar, göğüs cebindeki kağıdı almalar, kol atmalar.

göt göt hareketler.
kızlarda suçlu değil demek haksızlıktır. Burda bekleyen okadar öğrenci varken sen git amk 30 yaşında adamına ver bi not uğruna... Bayan jigolomusunuz amk
erkek öğrencisine sarkan orospu çocuğu lise hocaları da vardır.
bu hocalar lise yıllarında da arkadaşlarına sarkan o.ç'lerdir.
huy çıkar can çıkmazdır.
yıllar dahilinde düşünce organının uçkurlaşması sonucu bazı hayasız puştların pedofilik hareket sergilemesi durumudur hayasızlığın öğretmenlik gibi kutsal bi maske altında yapılması da gözümde ayrı bir iğrenme uyandırmıştır.
Okulun tutamayacagım . En oruspu çocugu kızların en orospu hocaya yavşamasıdır. Benim başıma geldi kızın 8 zayıfı vardı (bkz: bütünlemeler) sınıf geçmişti. Bu benim gücüme gitmişti ha sonradan intikamı aldım ama olsun görüldüğü yerde asılması gereken yaşayan organizmalar topluluğu. (bkz: orospu çocugu hoca)
osman k.

lisemizin edebiyat hocası idi. 30 lu yaşlarındaki hintli tipli bu adam ergen erkeklere istanbul'daki muhtelif liselerde kızlarla kırdığı cevizleri anlatır dururdu. hormon torbası haline gelmiş ergen erkekler de bir elleri gri pantolonun önünde dinler ve akşam 31'ine malzeme toplarlardı.
kız öğrencilere ise alenen sarkardı. burcu isimli bir arkadaşımızın ayaküstü götürecek gibi yakınına girerdi. burcu da burcuydu yalnız.. neyse efendim ben bu durumlardan rahatsız olduğum için şikayet etim. yöneticilerin hoşuna gitmeyen şeyleri alenen söylediğim için bir kaç arkadaşımla beraber beni disipline verdirdi. iftira attığımı söyleyip olayı örtbas etti böylece.

aradan bir yıl geçmiş-geçmemişti ki, önce öğretmenlikten istifa ettirildi, daha sonra ikici mesleği olan avukatlıktan da el çektirildi. karısı terk etti ve büyük bir hezimetle battı..

ilahi adalet işte.
Cimere ya da emniyete yazın buraya değil.
tamam anladık güzelsin ve kızsın.